ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 29.5.2020

Kino Star už láka na filmové novinky, v premiére triler Bloodshot či dráma Radioactive

Kino Star Zvolen láka tento týždeň aj na novinku s Vinom Dieselom či film o Marie Curie-Sklodowskej.

Brány zvolenského Kina Star sa po viac ako dvojmesačnej prestávke opäť otvorili. Zatiaľ čo minulý týždeň nepriniesol ešte žiadne premiéry, už od štvrtka, 28. mája sú v programe zaradené aj snímky, ktoré sme pôvodne mali po prvýkrát vzhliadnuť práve v čase, kedy začala zúriť pandémia koronavírusu. Upozorňujeme, že kino je aj tento týždeň opätovne v nedeľu zatvorené.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

BLOODSHOT

Vin Diesel sa v napínavom akčnom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako Bloodshot – supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný.

Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň?

RADIOACTIVE

Neuveriteľný, no skutočný príbeh ženy, matky, manželky a vedkyne – Marie Curie-Sklodowskej.

V biednych podmienkach drevenej kôlne, s deravou strechou – honosne nazvanej laboratórium, znáša výpary, žiarenie, pred ktorým sa nechráni a kde celé hodiny mieša železnou tyčou vriacu masu- sa jej podarí získať decigram čistého rádia. Úspech sa dostaví v roku 1902. Týmto objavom rádia navždy zmenila tvár vedy.

Okrem uvedených premiér, si môžete pozrieť aj česko-slovenský dokument V sieti, animovanú komédiu Vpred a romantickú drámu Malé ženy.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria