ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 22.2.2017

Kino Star uvedie hudobnú novinku Dušana Rapoša i návrat Johna Wicka

kinostarVo štvrtok prichádza do našich kín novinka režiséra Dušana Rapoša, v ktorej uvidíte obľúbených českých hercov i muzikantov, ale napríklad aj Petra Cmorika. Zájsť si na ňu môžete aj do zvolenského dvojsálového kina Kino Star vo Zvolenskej Európe.

Nielen pesničky a melódie vo filme Muzzikanti, ale aj animovaná komédia Bodi: Psia Superstar a akčný triler John Wick 2 s Keanu Reevesom v hlavnej úlohe, budú už od štvrtka novinkami v ponuke tunajšieho kina. To bude ďalej ponúkať ešte aj snímky T2 Trainspotting, 50 odtieňov temnoty, česko-slovenskú romantickú komédiu Všetko alebo nič a Lego Batmana vo filme. Počas víkendu si budete môcť navyše pozrieť ešte aj rodinný film Psia duša.

Muzzikanti

Romantický hudobný film režiséra Dušana Rapoša a scenáristu Petra Šišku. Muzzikanti sú filmom plným pesničiek a melódií, od folklórnych koreňov až po mladú rockovú súčasnosť. Dej sa odohráva na česko-slovensko-poľskom trojmedzí v drsnom, ale pôvabnom kraji Těšínskeho Sliezka. Herec Pavel Kříž, známy predovšetkým sériou filmov o Básnikoch vo filme stvárňuje drsného rockera Izzyho, ktorý prevádzkuje horský kemp. Do úlohy jeho priateľky obsadili poľskú herečku Michalinu Olszańskú, ktorá zažiarila v titulnej úlohe životopisnej drámy Ja, Olga Hepnarová (2016). Pokojný život dvojice však naruší príchod partie hudobníkov z Prahy. V jej čele stojí Martin Dejdar, ako hasnúca popová hviezda a Maroš Kramár ako hudobný producent.

John Wick 2

Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete.

 Bodi: Psia Superstar

Bodi je dospievajúci pes žijúci v idylickej dedinke v horách a pripravujúci sa na rovnakú kariéru, ako má jeho otec. Jeho poslaním je stráženie a ochrana veselých a nezbedných ovečiek pred skupinou nadmerne mlsných vlkov. Táto práca mu však veľmi nevonia a uprímne, ani trochu mu nejde. A potom sa to stane, doslova z neba spadne na zem rádio, Bodi započuje pieseň hviezdneho Oskara Mačkostára a zamiluje sa do hudby. Od tej chvíle je to len Rock sem roll tam, „Tati, chcem byť muzikantom“, „Chcem byť ako Oskar“ a do toho „Bodi, na to zabudni“. Nakoniec mu ale otec kúpi lístok na autobus a Bodi sa aj s gitarou vydáva do veľkého sveta s plánom založiť hudobnú skupinu a stať sa hudobnou superstar…

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.