Zvolenské kino Star privíta prvých návštevníkov v sobotu, 15. januára.

Žiaľ, premiéru si v deň znovuotvorenia zvolenského multikina odkrúti len jedna snímka, a to nórska verzia rozprávky Tri oriešky pre Popolušku. V samotnej úlohe Popolušky sa predstaví speváčka a skladateľka Astrid S. Zároveň si však v rámci nadchádzajúceho víkendu budeme môcť v predpremiére vychutnať i marvelovku Spider-Man: Bez domova. Čo sa týka starších filmov, z nich sa nateraz do programu dostali triller Klan Gucci a komédia Želanie pre Ježiška.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

TRI ORIEŠKY PRE POPOLUŠKU

Popoluška po smrti svojho otca žije s krutou macochou a rozmaznanou nevlastnou sestrou Dorou, ktoré sa k nej správajú ako k slúžke. Pri jednej zo svojich každodenných prechádzok po lese narazí na skupinu lovcov a odplaší im zvieratá, na ktoré poľujú. Je medzi nimi aj mladý princ, od ktorého sa očakáva, že si na najbližšom kráľovskom bále vyberie nevestu. Popoluška nie je medzi pozvanými, ale keďže sa jej princ páči, rozhodne sa zobrať osud do svojich rúk a zabojovať oňho. Podarí sa jej s pomocou troch zázračných orieškov nájsť šťastie a pravú lásku?

SPIDER-MAN: BEZ DOMOVA – PREDPREMIÉRA

V sobotu 15. januára a v nedeľu 16. januára (rôzne časy)

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí, a musí tak zistiť, čo naozaj znamená byť Spider-Manom.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.