Tak ako zvyčajne, aj tento štvrtok, 17. augusta bude vo zvolenskom Kine Star patriť filmovým premiéram.

Na filmové plátna má tentoraz namierená i snímka českého influencera Kamila Bartošku, známeho ako Kazma. Svoj dosiaľ najväčší projekt sa Kazma rozhodol priniesť pod hlavičkou ONEMANSHOW: The movie. Náklady na tento film sa pritom vyšplhali až na 72 miliónov českých korún. V premiére tiež budeme môcť zhliadnuť akčno-dobrodružný titul Blue Beetle či komédiu Psia jazda.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

BLUE BEETLE

Čerstvý absolvent Jaime Reyes (Xolo Maridueña) sa vracia domov plný túžob po svojej budúcnosti, len aby zistil, že jeho domov už nie je taký, ako býval. Keď sa snaží nájsť si svoje miesto vo svete, Jaime sa nečakane ocitne vo vlastníctve prastarej pamiatky mimozemskej biotechnológie: Skarabea. Keď si Scarabeus náhle vyberie Jaimeho za svojho symbiotického hostiteľa, dostane neuveriteľné brnenie schopné mimoriadnych a nepredvídateľných síl, ktoré navždy zmení jeho osud a stane sa superhrdinom Blue Beetle.

ONEMANSHOW: THE MOVIE

Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín svoj celovečerný film. Tvorcovia sľubujú jedinečné predstavenie, aké Slovensko v kinách ešte nevidelo. Svoj dosiaľ najväčší projekt sa Kazma rozhodol pod hlavičkou ONEMANSHOW: The movie historicky prvýkrát ukázať celému Česku a Slovensku priamo na veľkom plátne.

O čom film bude, jasné nie je a sám Kazma hovorí, že diváci sa to dozvedia až v kinách. „Je to veľkolepé, je to šialené a je to film, ktorý zmení pravidlá hry v kinematografii. Nič podobné v našom teritóriu nikto predtým neurobil. Mnohým ľuďom to vyrazí dych, to je jediné, čo môžem o filme povedať. Všetko sa diváci dozvedia 17. augusta vo všetkých českých a slovenských kinách,“ hovorí v oficiálnom vyhlásení Martin Palán, generálny riaditeľ distribučnej spoločnosti Bontonfilm, ktorá film ONEMANSHOW: The Movie uvedie do kín na Slovensku aj v Česku.

PSIA JAZDA

Reg je mimoriadne roztomilý pes, bohužiaľ, jeho majiteľ Doug si to nemyslí, a tak sa ho snaží zbaviť. Veľakrát už posadil Rega do dodávky, odviezol ho za mesto, hodil mu tenisovú loptičku, a kým sa havko stihol vrátiť späť, utiekol mu. Reg sa však zakaždým vráti, šťastný, že túto „hru“ vyhral. Bohužiaľ, to platí len do dňa, keď ho Doug odvezie naozaj ďaleko. Stratený vo veľkomeste Reg narazí na svorku túlavých psov, ktorí na ulici získali oveľa viac životných skúseností ako on. Spoločne sa im podarí naivnému havkovi konečne otvoriť oči. Pochopí, že Doug sa s ním vôbec nehral, ale celý čas sa ho snažil zbaviť.

Reg, ktorému sa práve prevrátil život hore nohami, sa rozhodne vrátiť domov a vykonať tú najhroznejšiu možnú pomstu – odhryznúť Dougovi najvzácnejší prívesok. Spolu so svojimi novými psími kamarátmi sa vydáva na neuveriteľnú cestu naprieč Amerikou, kde na odhodlaných štvornohých priateľov čakajú najrôznejšie prekvapenia. Žiadna z prekážok však nie je taká veľká, aby sa nedala obísť alebo preliezť.

BOCIAN RIŠKO 2 – PREDPREMIÉRA

V sobotu, 19. a v nedeľu, 20. augusta o 15.10 hod,

Malý vrabčiak Riško stále žije so svojou rodinkou bocianov, ktorá ho vychovala. Tak ako každý rok sa chystajú prezimovať pri Veľkom jazere v severnej Afrike, a Riško sa teší, že tento rok po prvýkrát povedie celý bocianí kŕdeľ práve on. Lenže rada starších mu to nedovolí, čo odvážneho vrabčiaka nahnevá a rozhodne sa letieť na vlastnú päsť. Dostane sa do ďalekého púštneho mesta, kde stretne vrabčicu Samiu a jej kamarátov, ktorých drží v zajatí chamtivý páv Zamano. Jediný spôsob, ako ich môže zachrániť, je vyriešiť hádanku a nájsť Veľký Klenot, ktorý už Zamano a jeho služobníci veľmi dlho hľadajú.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.