Tak ako zvyčajne, aj tento štvrtok bude vo zvolenskom Kine Star patriť filmovým premiéram.

Aktuálne novinky potešia i všetkých priaznivcov marveloviek. Pripravené je totiž aj pokračovanie Čierneho pantera. Vo štvrtok, 10. novembra si premiéru odkrúti tiež česká erotická lovestory Hranice lásky a dobrodružno-rodinná snímka Malý Winnetou, v ktorej sa mladý náčelník vydá na nebezpečné dobrodružstvo, aby zachránil svoj kmeň.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

ČIERNY PANTER: NAVŽDY WAKANDA

Kráľovná Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoya a Dora Milaje bojujú o ochranu svojho národa pred zasahujúcimi svetovými mocnosťami potom, čo sa rozšírili správy o smrti kráľa T’Chally. Zatiaľ čo sa obyvatelia Wakandy snažia prijať svoju ďalšiu kapitolu, hrdinovia sa musia spojiť a s pomocou Nakii a Everetta Rossa vytvoriť nový svet pre kráľovstvo Wakanda.

HRANICE LÁSKY

Hana (Hana Vagnerová) začíná cítiť, že jej vzťah s Petrom (Matyáš Řezníček) se pohybuje v příliš zaužívaných koľajách. Rozhodne se ho teda osviežiť a začne s Petrom zdieľať svoje erotické predstavy a sny. Od rozprávania je potom už len kúsok ku činom. Ku skúmaniu vlastnej intimity, k zážitkom s inými partnermi a ku stále intenzívnejšiemu hľadaniu hraníc, za ktoré sa dá v láske, sexe zájsť. Experiment so slobodou sa môže však ľahko vymknúť kontrole …

MALÝ WINNETOU

Príbeh mladého náčelníka, ktorého meno každý pozná.

Zatiaľ čo sa 12-ročný Winnetou vidí už ako veľký bojovník, jeho otec verí, že sa má ešte veľa čo učiť. Keď nepríde stádo byvolov, čím sa ohrozí prežitie kmeňa, Winnetou využije príležitosť dokázať svojmu otcovi, že aj on vie byť malý náčelník. Spolu so svojou sestrou a novým kamarátom sa Winnetou vydáva na nebezpečné dobrodružstvo, aby zachránil svoj kmeň.

CIRKUS MAXIMUM

V sobotu, 12. a v nedeľu, 13. novembra o 14.35 hod,

Do cirkusových rodín doráža nová doba a tak, keď si otec Ferdinand, principál, trpko posťažuje, že predtým cirkusy držali pohromade ako rodina, dnes rodina držiaca pohromade je ako cirkusová atrakcia, musia sa všetci zamyslieť nad tým, ako zachrániť medzinárodný cirkusový festival a vlastne aj Cirkus Maximum… Vo filme divák uvidí špičkové svetové artistické čísla klasického cirkusu. Uvidí ich ale trochu inak, než ako bol zvyknutý zo živého cirkusu, starších filmov alebo z televízie.

Nahliadne do zákulisia, príprav, vďaka modernej technike uvidí často nebezpečné a náročné vystúpenia z pohľadu ich aktérov. To všetko bez počítačových trikov, naživo, v reálnom svete a čase. Cirkusový život nie je len tvrdá práca, ale aj svojrázny svet ľudí, ktorí majú radi srandu a obetujú sa pre úspech v manéži. Film Cirkus Maximum chce divákom sprostredkovať výlet do tohto sveta s poriadnou porciou zábavy. Vhodnú ako pre deti s rodičmi, tak aj pre rodičov s deťmi…

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.