Vo zvolenskom kine Star si aj počas najbližšieho týždňa môžete opäť vychutnať viaceré filmové premiéry.

Už od štvrtka, 10. júna si určite nenechajte ujsť napríklad dobrodružné snímky Polly či Godzilla vs. Kong, prípadne horor Tiché miesto: Časť II. Na svoje si zároveň prídu i priaznivci komédií, pre ktorých je pripravený film Podfuk za všetky prachy s doslova hviezdnym obsadením. V hlavných úlohách sa tu predstaví Robert De Niro, Morgan Freeman a Tommy Lee Jones. Cez víkend zrejme mnohých návštevníkov kina poteší aj možnosť zhliadnuť koncert kapely Bon Jovi.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

GODZILLA VS. KONG

King Kong sa so svojimi ochrancami vydá na nebezpečnú cestu, aby našiel skutočný domov. Neočakávane sa však ocitnú v ceste rozzúrenej Godzille, ktorá ničí planétu. Epický stret medzi dvomi titánmi, vyvolaný akýmisi neznámymi silami, pomôže odhaliť tajomstvo, ktoré leží hlboko v útrobách Zeme.

PODFUK ZA VŠETKY PRACHY

Filmový producent Max má za sebou obrovský prepadák a na krku naštvaného mafiána, ktorý mu naň požičal peniaze. Vtedy, v zlatých časoch Hollywoodu, si ale producenti vedeli so všetkým poradiť a Max vďaka „šťastnej“ náhode dostane nápad. Na vlastné oči vidí, ako sa jeden nechutne slávny a protivný herec pri natáčaní filmu pošmykne, spadne zo strechy a je na mieste tuhý. Keďže bol dobre poistený, producent zaňho zhrabne 5 miliónov dolárov. Max sa rozhodne zarobiť balík peňazí poisťovacím podvodom a svoju vlastnú hviezdu nenápadne poslať na druhý svet priamo počas natáčania pri kaskadérskom kúsku. Bude to geniálne jednoduché! Vytiahne zaprášený scenár, druhoradý štáb, starnúcu hereckú legendu a ide sa na vec. O dva dni by malo byť po hercovi aj po všetkom. Z nastraženej nehody však jeho tučne poistená hviezda vyjde živá a zdravá a ďalšej pasci sa vďaka permanentnej opitosti rovno vyhne. Max pridáva ďalšie nebezpečné scény, ale toho príšerného chlapa je skrátka nemožné zabiť! Mafia si zase raz bude musieť poradiť sama a bez zbytočných okolkov…

POLY

Desaťročná Cécile sa spolu s matkou Louise presťahuje do dedinky na juh Francúzska. Začleniť sa medzi ostatné deti nie je jednoduché, Cécile však začne robiť starosti aj čosi ďalšie. Zistí, že v cirkuse, ktorý sa usadil neďaleko, týrajú poníka Poly. Rozhodne sa zviera zachrániť a naplánuje útek. Prenasledované obávaným vedúcim cirkusu a záhadným Victorom sa Cécile a Poly vydávajú na útek plný zvratov, na cestu dospievania, ktorá ukáže silu skutočného priateľstva.

TICHÉ MIESTO: ČASŤ II

Vďaka tomu, že Abbottovci rešpektovali jednoduché, ale veľmi dôležité pravidlo, dokázali (teda skoro všetci) prežiť Tiché miesto I. Pokračovanie úspešného hororu im však do cesty postaví nové, oveľa náročnejšie výzvy. Abbottovci prežili aj preto, že sa kvôli najstaršej dcére všetci naučili  komunikovať posunkovou rečou. Lenže ani to im nakoniec nepomohlo. Priamy stret s votrelcami neprežil otec rodiny Lee a matka Evelyn tak zostala na tri deti, z ktorých jedno je nemluvňa, úplne sama. Pragmatickej Evelyn je pritom jasné, že zostať nažive dokáže len s pomocou ostatných, ktorí prežili. A práve tu sa začína dej druhej časti Tichého miesta.

BON JOVI – FROM ENCORE NIGHTS

V sobotu 12. júna a v nedeľu 13. júna o 16.45 hod,

Skupina z Rock and rollovej siene slávy Bon Jovi sa dostáva na plátna kín po celom svete v úplne novom koncerte Bon Jovi From Encore Night! Táto rocková legenda, ktorej kariéra trvá už viac ako 30 rokov, sa so svojimi nestárnucimi hitmi It’s My Life, Livin‘ On A Prayer alebo Always natrvalo zapísala do sŕdc všetkých svojich verných fanúšikov. Najnovší Bon Jovi Drive-In koncert nadväzuje na sériu Encore Drive-In Nights 2020, ktorá hostila svetové superhviezdy ako Metallica alebo Gwen Stefani a pobavila takmer milión fanúšikov po celej Amerike.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.