ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 22.7.2020

Kino Star ovládne komédia Nedotknutí či začiatok priateľstva Scoobyho a Shaggyho

Aj v posledných júlových dňoch si vo zvolenskom kine Star môžete vychutnať filmové premiéry.

Už od štvrtka, 23. júla si na svoje prídu napríklad fanúšikovia obľúbeného Scooby-Dooa. Ten totiž po niekoľkých rokoch hlási návrat a vo filme sa okrem neho objaví i Shaggy, Fred, Velma a Daphne. Tešiť sa však môžu nielen priaznivci animákov, ale aj komediálnych drám. Pre nich je pripravená americká snímka Nedotknutí, ktorá vznikla pod režisérskou taktovkou Richarda Wonga.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o filmoch aj v našom článku nižšie.

SCOOB!

Zistite, ako sa to so Scoobym všetko začalo a podporte Záhady s.r.o. pri riešení ich najdesivejšieho prípadu! Film vás zavedie na samotný začiatok priateľstva Scoobyho a Shaggyho a konečne na veľkom plátne uvidíte, ako s mladými detektívmi Fredom, Velmou a Daphne, založili dnes už legendárnu spoločnosť Záhady s.r.o. Po stovkách vyriešených prípadov musí teraz ale Scooby a jeho partia prísť na kĺb najväčšej záhade všetkých čias. Zločin totiž nikdy nespí a svet má čoskoro zakúsiť zlobu prízračného bájneho psa Kerbera.

NEDOTKNUTÍ

Traja mladí muži so zdravotným postihnutím (Grant Rosenmeyer, Hayden Szeto a Ravi Patel) utekajú od svojich až príliš starostlivých rodičov na výlet do bordelu v Montreale, kde poskytujú služby zákazníkom so špeciálnymi potrebami. Na túto cestu sa s nimi vyberie i Sam (Gabourey Sidibe). Je to zdravotná sestra, ktorá pomáha odviezť chlapcov za hranice, aby si konečne splnili svoj sen a prišli o panictvo.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.