Zvolenské kino Star obohatí svoj program o ďalšie filmové novinky. Čaká nás dokonca aj jedno špeciálne premietanie.

Vo štvrtok, 10. februára si premiéru odkrútia tri snímky. Okrem dlhoočakávanej akčno-dobrodružnej komédie Kingsman: Prvá misia budete môcť v premiére zhliadnuť i pokračovanie úspešnej českej rozprávky Tajomstvo starej bambitky. Návrat na filmové plátna pritom hlásia aj Jennifer Lopez a Owen Wilson. Práve im dvom a kolumbijskému spevákovi Malumovi sa ušli hlavné postavy v romantickej komédii Vezmi si ma. Čo sa týka špeciálneho premietania, ide o valentínsku predpremiéru novej Evitovky V lete ti poviem, ako sa mám.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

TAJOMSTVO STAREJ BAMBITKY 2

Z Jakuba je kráľ, z Aničky kráľovná a rodina sa rozrástla o zvedavú princeznú Johanku. Najradšej trávi čas s deduškom Karabom, spravodlivým to lúpežníkom, ktorý sa teraz venuje len hrnčiarskemu remeslu. Chamtiví radcovia Lorenc a Ferenc boli vyhostení z kráľovstva, potulujú sa po svete a hľadajú miesto, kde by mohli opäť začať kuť pikle. Zdá sa, že mladá, neskúsená kráľovná Júlia zo susedného kráľovstva sa stane vhodným nástrojom ich pomsty. Že by nastal čas oprášiť tajomnú bambitku, ktorá doteraz ležala dobre ukrytá a zavolať na pomoc lúpežníka Karabu a spojiť všetky sily, aby spravodlivosť a láska konečne zvíťazili?

THE KING´S MAN: PRVÁ MISIA

„Kingsman: Prvá misia“ odhaľuje úplne počiatky prvej nezávislej spravodajskej agentúry prostredníctvom príbehu, ktorý obsahuje zbierku najhorších tyranov a zločincov, ktorí sa zhromažďujú, aby zosnovali prvú svetovú vojnu, aby vyhladili milióny, a jedného muža, ktorý musí pretekať s časom, aby ich zastavil. Nového Kingsmana opäť režíruje Matrhew Vaughn a vo filme sa predstavia hviezdy strieborného plátna ako Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Daniel Bruhl a iní skvelí herci.

VEZMI SI MA

Nepravdepodobná romanca o dvoch rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. V hlavných úlohách zažiaria Jennifer Lopez, latinsko-americký spevák Maluma a charizmatický Owen Wilson.

V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM – PREDPREMIÉRA

V pondelok, 14. februára o 17.50 a 20.00 hod,

Komédia na motívy bestselleru Evity Twardzik, V lete ti poviem, ako sa mám, mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Po rokoch sa ale začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia…

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.