ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 30.9.2020

Kino Star láka na dobrodružný thriller Jaskyňa či romantickú drámu Nádej

Zvolenské Kino Star zostáva otvorené, a tak si aj v nasledujúcich dňoch môžete vychutnať filmové novinky.

Už vo štvrtok, 1. októbra si nenechajte ujsť napríklad snímku Nádej, ktorá bola inšpirovaná skutočným životom režisérky Marie Sødahlovej. Ústrednú dvojicu v nej stvárni talentovaný Stellan Skarsgård a nórska herečka Andrea Bræin Hovig. Tento týždeň si pritom na svoje prídu i priaznivci thrillerov, zhliadnuť budú môcť film Jaskyňa, ktorý je taktiež inšpirovaný skutočnými udalosťami.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

NÁDEJ

Anja a Tomas predstavujú pár, akých poznáme veľa. Obaja sú v strednom veku, v plnej sile a milujú svoje deti. Z ich romantickej lásky už po rokoch spolužitia veľa nezostalo, žijú skôr vedľa seba než spolu a viac energie investujú do svojej práce ako do spoločného vzťahu. Anja ako divadelná režisérka práve zažíva veľký kariérny triumf vďaka úspešnej premiére svojho najnovšieho predstavenia, keď jej lekári oznámia, že má fatálny neoperovateľný nádor a pred sebou iba tri mesiace života. Do Vianoc zostáva jeden deň, deťom nič povedať nechce a jediný, o koho sa môže oprieť, je Tomas. Anja sa rozhodne byť silná a bojovať. Môže smrtiaca diagnóza dať ich rozbitý vzťah znovu dohromady alebo už medzi nimi naozaj nezostalo nič? Aj vo chvíli, keď sú vaše šance minimálne, nádej vždy existuje…

JASKYŇA

Film inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa odohrali v Thajsku v roku 2018. Dvanásťčlenný chlapčenský futbalový tím na čele s trénerom sa vydal na výlet do jaskynného komplexu Tham Luang v oblasti Chiang Rai nachádzajúcej sa na na severe krajiny. Náhly prudký dážď zdvihol hladinu vody, ktorá zaplavila prístupovú cestu a všetkých uväznila v útrobách jaskyne. Vyslobodení boli až po viac ako dvoch týždňoch s pomocou početného tímu skúsených potápačov a záchranárov zo všetkých kútov sveta.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria