Program zvolenského Kina Star budú od štvrtka, 30. mája obohacovať dva filmy.

Sedemnásťročná Američanka Cailey Fleming. Práve ona stvárňuje Beu, obyčajné dievča s mimoriadnymi schopnosťami v dobrodružno-rodinnom titule Imaginárni priatelia. Jeho scenár aj réžiu mal pod palcom John Krasinski. Na filmové plátna mieri spolu s japonským športovým anime Haikyu!! The Dumpster Battle.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

IMAGINÁRNI PRIATELIA

Imaginárni priatelia nášho detstva. Sú medzi nami, ale nikto ich nevidí. A predsa sa nájde dievčatko (Bea), ktoré zistí, že má superschopnosť- vidí imaginárnych priateľov každého z nás. Spolu so svojím trochu bláznivý susedom sa Bea vydá na magické dobrodružstvo, aby spojila zabudnutých imaginárnych priateľov s ich deťmi.

HAIKYU!! THE DUMPSTER BATTLE

Shoyo Hinata sa pripojí k volejbalovému klubu Karasuno High, aby bol ako jeho idol, bývalý hráč Karasuna známy ako „Malý obor“. Hinata však čoskoro zistí, že musí spojiť sily so svojím nepriateľom zo strednej školy Tobiom Kageyamom. Ich odlišné herné štýly sa zmenia na prekvapivú zbraň, ale dokážu poraziť svojho rivala Nekoma High? Uvidíme v dlho očakávanom „Dumpster Battle“, konečnom súboji medzi dvoma tímami.

ART KINO: PRIŠLA V NOCI

V utorok, 4. júna o 18.20 hod,

Až doteraz si mysleli, že sú spokojní. Alebo sa tak aspoň tvárili pred svojimi priateľmi. Po neočakávanom príchode matky a svokry v jednej osobe sa však ich pokojný život pomaly mení na chaotické trosky. Pestovaná šesťdesiatnička Valerie je energická diva, ktorá si krok za krokom podmaňuje nielen priestor bytu, ale aj myseľ jeho obyvateľov. Návšteva na jednu noc sa postupne mení na domácu inváziu naberajúcu na sile. Istoty sa otriasajú, hranice súkromia rúcajú. Majú matky a svokry vždy pravdu? Myslia to s nami dobre? A nie sú niekedy práve preto tými najväčšími monštrami? Hoci sami seba vidia ako nepochopenú obeť? Film Prišla v noci Tomáša Pavlíčka a Jana Vejnara na tenkej hrane čierneho humoru a homeinvasion hororu rozvíja situáciu, ktorú v rôznych obmenách zažil každý z nás.

LASSIE: NOVÉ DOBRODRUŽSTVO – PREDPREMIÉRA

V sobotu, 1. 6. aj s popcornom zadarmo a v nedeľu, 2. 6. o 15.40 hod,

Najslávnejšia kólia sveta sa konečne vracia na plátno! A ako inak než s jej verným parťákom Floriánom po boku. Ale nielen s ním. V novom dobrodružstve ich okrem nových dvojnohých aj štvornohých priateľov čaká poriadne nebezpečná úloha – musia vypátrať, kto stojí za záhadnými únosmi psov, medzi ktorými je aj ich kamarátka, malá Jack Russell teriérka Pippa. Je tu napínavý pohľad pre celú rodinu a nezabudnuteľný filmový zážitok pre všetkých malých i veľkých milovníkov psov.

BAD BOYS: NA ŽIVOT A NA SMRŤ – PREDPREMIÉRA

V stredu, 5. júna o 19.30 hod,

V pokračovaní kultovej krimi-komediálnej série sa detektívi Mike Lowry (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) snažia očistiť meno ich zosnulého kapitána. Dôkazy, že počas kariéry spolupracoval s drogovými kartelmi, sú nezvratné, no Mike a Marcus tomu odmietajú veriť a rozhodnú sa pátrať na vlastnú päsť, aby očistili jeho meno. Ocitajú sa tak na úteku ako pred vlastnými kolegami, tak pred nebezpečnými zločincami.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.