Päťdesiatšesť ročná legenda bojových filmov Jackie Chan a len dvanásťročná americká hviezdička Jaden Smith to už čoskoro rozbalia v dlhoočakávanom remakeu filmu Karate Kid aj v banskobystrickom Europa Cinemas!

Na príbehu mladíka Dannyho a jeho japonského učiteľa pána Miagiho vyrastali celé generácie už od roku 1984 a mal aj niekoľko ďalších filmových pokračovaní. Jeho novodobá verzia však prichádza na plátna kín až v tomto roku. A remake to nebude hocijaký. Na základoch pôvodného filmu vytvorili producent a hviezda filmov Men in black – Will Smith a režisér Harald Zwart nový moderný snímok, ktorý oslovuje celé generácie. A to tak hereckým zložením, ako aj príbehom. Mimochodom nemýlite sa, známy herec a v tomto prípade producent do hlavnej úlohy obsadil vlastného syna. Ten vo filme kvôli novej práci svojej mamy vymení prostredie amerického Detroitu, za  Čínu, v ktorej spoznáva životnú realitu, priateľstvo, lásku, ale najmä nový zmysel svojho života. Tým totiž už určite nebudú videohry.

Film mal svetovú premiéru 11. júna a okamžite si získal až nečakane veľkú priazeň divákov. K  popularite nepochybne prispel aj jeden zo soundtrackov filmu, s názvom Never Say Never, ktorý v podaní ďalšej mladej hviezdičky amerického hudobného neba Justina Biebera, rotuje svetovými hitparádami.

Slovenská premiéra je naplánovaná na 9. septembra, lenže banskobystrické multikino Europa Cinemas bude opäť výnimočné. Nielenže špeciálnu predpremiéru pripravuje už na prvého septembra, ale v rámci nej a následnej afterpary, budú v banskobystrickej Europe lietať päste! Majstri karate a taekwonda spestria svojim vzájomným súbojom, ale aj ďalšími ukážkami, afterparty v reštaurácii Dublin po slovenskej premiére filmu Karate Kid v Europa Cinemas už prvého septembra.

Mimochodom dva lístky na túto exkluzívnu premiéru môžete vďaka Europa Cinemas a portálu BBonline.sk vyhrať práve na našich stránkach!