Nákup nového automobilu je v súčasnom ekonomickom prostredí naozaj nevýhodnou alternatívou. Svet a jeho jednotlivé odvetvia sú do značnej miery poznačené pandémiou, neustále narastajúci dopyt po súčiastkach je realitou súčasnosti, a preto sa cenové stropy navyšujú a navyšujú.

Nákup vozidla z pomyselnej druhej ruky – autobazáry, sú pravdepodobne tou najvýhodnejšou alternatívou. Nákup automobilu zo zahraničia môže zo začiatku znieť ako zlý nápad, ale vôbec to tak nemusí byť! Ako si overiť, že je vozidlo v skutočne takom stave, ako je prezentované v inzeráte? Ako ho bezpečne doručiť do vašej krajiny? Akú dokumentáciu je potreba? Odpoveďou na všetky otázky spojené s efektívnym, spoľahlivým a skutočne jednoduchým nákupom vozidiel zo zahraničia je Carvago.

Ako funguje Carvago?

Táto spoločnosť predstavuje overeného a spoľahlivého sprostredkovateľa motorových vozidiel zo zahraničia. V rámci jej služieb si máte možnosť zvoliť z obrovskej ponuky rôznych značiek automobilov (v súčasnosti sa jedná o niečo viac ako 80 svetových značiek), pričom je zároveň dostupná aj široká škála rôznych typov vozidiel (tradičné autá, offroady, dodávky, luxusné autá, športiaky a iné). Nákup je možné realizovať z celej Európy, čo znamená, že z malinkého lokálneho rybníka Slovenska, poprípade Česka či nejakej inej okolitej krajiny, máte možnosť teraz kupovať v tom naozaj obrovskom európskom oceáne plnom úžasných možností. Práve to prináša množstvo výhod. Väčší trh znamená viac možností, viac konkurencie, ktorá sa následne prejavuje na lepších cenách pre konečných zákazníkov. Zároveň pokiaľ ste nejakým milovníkom vozidiel a od detstva snívate o nejakom určitom modele vozidla, práve takýto online autobazár vám môže pomôcť splniť tento detský či celoživotný sen!

Hlavná devíza Carvago

Možno sa práve pýtate, na čo vám bude vysnívané auto, pokiaľ sa nachádza niekde v Španielsku alebo naopak Fínsku. Niekde, kde si nemôžete overiť technický stav daného vozidla. Carvago je komplexný autobazár, ktorý sa o všetko postará za vás! Vy si vyberiete vysnívaný automobil, Carvago sa postará o jeho transport a nasleduje vysoko profesionálny servisný audit (preverenie vozidla). V rámci auditu bude zvolené auto preverené a otestované odbornými pracovníkmi a technikmi. Výsledkom auditu bude správa o stave vozidla. V rámci nej obdržíte hodnotenie na približne 270 rôznych automobilových parametrov. Správa je zostavená dôsledne, ale zároveň veľmi prívetivo tak, aby aj laik, ktorý sa do áut úplne neoruzmie, dokázal pochopiť, čo dané hodnotenie znamená v rámci príslušného parametra.

Komplexný balíček služieb

Vysnívaný automobil ste si vybrali, prešiel kontrolou a čo teraz? Kým pre vás akékoľvek starosti, vybavovania, investovanie vášho drahocenného času už dávno skončili pri prvom kroku (výbere vozidla), tam to ani zďaleka zo strany spoločnosti nekončí! Carvago sa snaží o skutočne precíznu, komplexnú starostlivosť, v rámci ktorej vám dané vozidlo dovezú až ku vám domov. Aby toho nebolo málo, samozrejme počítajte s tým, že sa postarajú aj o akúkoľvek dokumentáciu, s dovozom a registráciou automobilu v súlade s predpismi vašej krajiny. Taktiež si môžete v rámci Carvago nechať váš automobil positiť, predĺžiť si vašu záručnú dobu poprípade si nechať automobil pred dovozom ku vám vyleštiť alebo natankovať.

Jedného rána následne vyjdete cez prah vašich dverí a slnečné lúče sa budú odrážať od naleštenej karosérie vášho vysnívaného vozidla, ktoré nebude iba vyzerať podľa vašich snov, ale budete si aj istý tým, že je v takom stave, v akom ho naozaj chcete mať!