Vo štvrtok, 7. septembra sa vo zvolenskom Kine Star môžeme tešiť na ďalšie filmové premiéry.

Ukrývajú sa za nimi konkrétne pokračovania úspešných titulov – druhá časť hororu Mníška a tretia časť komédie Moja tučná grécka svadba. Jej hrdinovia sa tentoraz vracajú, aby ukázali, čo všetko sa môže stať, keď sa bláznivá rodina rozhodne hľadať svoje korene.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

MOJA TUČNÁ GRÉCKA SVADBA 3

Snaha splniť posledné želanie zosnulého otca je chvályhodná a môže sa zmeniť na úplne nečakané dobrodružstvo. Toulin otec bol Grék ako poleno, navzdory americkému občianstvu (jeho takmer nezdravý vzťah k rodnej krajine bol totiž hlavným zdrojom vtipov v Mojej tučnej gréckej svadbe). Jeho snom bolo vrátiť sa do rodnej dediny a stretnúť sa so starými priateľmi. Toula sa rozhodne spojiť príjemné s užitočným, a tak naplánuje rodinný výlet do kolísky civilizácie, kde sa kedysi „kolísali“ aj jej predkovia.

Rodinný výlet klanu Portokalos však znamená, že polovica lietadla do Grécka patrí im. A keďže čím väčšia rodina, tým väčšie problémy, krajina pod Akropolou sa má na čo tešiť. Najmä keď nič nejde podľa plánu a Portokalovci sú chodiaca prírodná katastrofa. Kam sa však v tomto smere hrabú na svojich gréckych príbuzných, ktorí majú pre nich pripravenú celú plejádu prekvapení. A zďaleka nie všetky sú príjemné. Grécko je však čarovná krajina, kde stačí jesť souvlaki, piť ouzo a pozerať sa do azúrovo modrých vĺn Egejského mora a viete, že všetko dobre dopadne.

MNÍŠKA 2

1956 – Francúzsko. Kňaz je zavraždený. Zlo sa šíri. Pokračovanie celosvetového hitu sleduje sestru Irene, ktorá sa opäť stretáva zoči-voči s Valakom, démonom mníšky.

ABBA: THE MOVIE – FAN EVENT

V nedeľu, 17. septembra o 14.00 hod,

Mamma mia! Zažite najlepšie chvíle svojho života, keď hudobný titul ABBA: The Movie – Fan Event pritancuje do kín! Snímka vás prevedie zlatým obdobím disca – austrálskym turné kultovej kapely ABBA z roku 1977. Titul obsahuje mimoriadne vzácne zábery zo zákulisia, ako aj celovečerné prevedenie ich najväčších hitov ako sú Dancing Queen, SOS, Name Of The Game a Waterloo. Naviac sa môžu fanúšikovia tešiť na špeciálne bonusy – rozhovory s tvorcami úspešného koncertu ABBA : Voyage, alebo prehliadku múzea ABBA v Štokholme.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.