Zvolenský Hotel Poľana a známy stredoslovenský zabávač Ján Snopko pokračujú už tento mesiac s novou hudobno-zábavnou šou Zvolenské randevu.

Hosťami Jána Snopka bude známy jazzman Peter Lipa so svojim synom Petrom, ktorý sa rovnako venuje hudbe. Samozrejme, nazvať Petra Lipu len jazzmanom je trochu zjednodušené pomenovanie.

Peter Lipa je nekorunovaným kráľom slovenského džezu aj preto, že ho nielen sám robí, no podporuje a rozvíja tento hudobný žáner aj množstvom ďalších spôsobov. A to aj ako organizátor viacerých hudobných podujatí. Je to práve Peter Lipa, ktorý už celé roky Slovensku dokazuje, že tento hudobný žáner nepatrí len minulosti.

Príďte si aj vy vychutnať skvelú zábavu a tentokrát samozrejme aj výbornú muziku do zvolenského Hotela Poľana. Zvolenské randevu Jána Snopka s Petrom Lipom a Petrom Lipom mladším je na programe už v stredu 19. apríla o 19.30 h.

Vstupenky je možné v predpredaji zakúpiť na recepcii Hotela Poľana. Obmedzený predpredajový počet v cene 11 €, v hlavnom predaji za 13 €. Ďalšie informácie nájdete aj na facebook evente akcie.