Holidaypark Kovacova 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skHolidaypark Kováčová je síce celoročný aquapark, ale počas letnej sezóny toho ponúka predsa len trochu viac, ako v ostatných mesiacoch v roku. Holidaypark otvára oficiálne letnú sezónu v sobotu, 27. júna. Pozreli sme sa, čo v ňom na návštevníkov počas leta čaká.

Ako uviedla Zuzana Jóbová z Holidayparku, v prevádzke budú už non stop všetky bazény, to znamená tri vnútorné, vonkajší plavecký, dva vonkajšie sedacie, dva nové vonkajšie antikorové s atrakciami pre deti do 6 rokov a na záver veľký rekreačný bazén. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje od 26 do 38 °Celzia. Ďalšia zmena, ktorú prináša letná sezóna, sú otváracie hodiny od 9.00 do 21.00 hod denne. V prevádzke budú aj všetky gastro zariadenia, v ktorých si snáď nájdu niečo pre seba všetci návštevníci. Okrem klasických kúpaliskových jedál ako je langoš, alebo hot-dog, budú v ponuke reštaurácie Pohoda aj denné menu. Samozrejme nebudú chýbať svieže šaláty a pre milovníkov ovocia aj fresh nápoje z čerstvého ovocia.

V Holidayparku pribudlo pred touto sezónou niekoľko noviniek, ktoré potešia deti aj dospelých. Pri vonkajších detských bazénoch sú tabule na kreslenie kriedami, deti sa tu určite zabavia. Okrem toho, aby sa nenudili, počas celej letnej sezóny bude každý deň prebiehať bohatý animačný program, ktorého súčasťou je už známe a veľmi obľúbené cvičenie vo vode – aqua gym.

Holidaypark Kovacova 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skTento rok pribudnú ďalšie pravidelné aktivity, ako je aqua zumba , jóga a fitness cvičenie s trenérom. Jóga sa bude cvičit v pondelky o 10.00 a 14.00 hod., Aqua Zumba v stredy o 11.00 hod. a fitness tréning bude bývať vo štvrtky o 15.00 hod. Fitness tréning bude prebiehať v novom Fit Parku, ktorý je v týchto dňoch tesne pred dokončením.

Otvorenie letnej sezóny bude sprevádzané celodenným programom najmä pre deti. Deti čakajú tvorivé dielne, balónové kreácie, maľovanie na tvár, minidiskotéka, skvelá hudba, stretnutie s Káčerom Kováčom a vyvrcholením bude penová párty, ktorá sa bude konať o 13.00 hod na detskom ihrisku pri vonkajších detských bazénoch.

Informácie o všetkých novinkách, aktivitách a podujatiach bude Holidaypark pravidelne uverejňovať na svojom webe holidaypark.sk, ako aj na facebooku.