Cez víkend pokračovala mestská liga v hokejbale tromi zápasmi, pričom jeden z nich bol skontumovaný. Stále ešte nie je rozhodnuté, kto sa umiestni na 3.mieste.

Bukovinka – Sharks – 2:3 (0:1) (2:2) (0:0)

Góly: Vacek, Marcinek – Šimko 2, Oravec

Brankári: Schmidt – Polc

Najlepší v zápase: Marcinek – Šimko, Oravec

Rozhodca: Lahky

Strely: 20 – 15

Vhadzovanie: 18 – 31

V sobotu 16. apríl sa hral len jeden zápas a to medzi najlepšími mužstvami tejto sezóny Bukovinkou a Sharksom. Prvý zápas medzi týmito dvomi rivalmi sa skončil 7:4 pre Bukovinku, druhý 3:1 pre Sharks a tak sa dal očakávať zaujímavý duel na ktorý sa všetci fanúšikovia obzvlášť tešili, keď ešte Sharks avizoval zaradenie Igora Majeského na súpisku. Majeský sklamal, neprišiel naopak Sharks potvrdil svoju pevnú pozíciu najväčšieho ašpiranta na titul a aj keď nie tak presvedčivo, ako minulý týždeň, vyhral 3:2. Celý zápas prebiehal korektne, vynikajúco zachytali obaja brankári. Päť sekúnd pred koncom zápasu prišiel gól po viacnásobnej dorážke Ľubomíra Plandora. Keď sa už hráči tešili z vyrovnania a už sa videli v samostatných nájazdoch, rozhodca po tom, čo zistil, že hráč, ktorý vsietil gól nieje v zápise, gól právom neuznal. Treba vyzdvihnúť výborný výkon rozhodcu Lahkého, ktorý sám odpískal takzvaný rizikový zápas. Sharks vyhral 3:2 a môže ľutovať dve kontumačné prehry zo začiatku súťaže v boji o prvú priečku po základnej časti.

17.04. 2011 (nedeľa)

Wild West – MiB  – 12:6

Wild West po minulo-týždňovej prehre chcel dokázať, že boj o tretie miesto pre neho neskončil. Zápas sa prvé dve tretiny niesol vo vyrovnanej hre. V poslednej tretine Wild West pritvrdili a zápas dotiahli do víťazného konca. Týmto zápasom sú stále v hre o tretie mieste takisto aj MiB.

Sharks – Monarchs 5:0 kontumačne

Hráči Monarchsu sa na zápas nedostavili v dostatočnom počte, Sharks vyhral kontumačne.

Najbližší víkend má OHL voľno, mužstvá Sharks a Bukovinka sa zúčastnia turnaja Ország cup v Banskej Bystrici a aj poniektorí hráči zo Zvolena posilnia rôzne mužstva na turnaji.