PR článok | Foto: Ekaterina Jurkova / Shutterstock.com | 8.5.2020

Hľadáte zaujímavé dámske šperky, ktoré môžete kombinovať k letnému oblečeniu?

Koniec prvého mesiaca sa pomaly, ale isto blíži. Väčšina z vás si už šatníky prispôsobila na letnú sezónu a v predných policiach máte svoje obľúbené letné dámske oblečenie.

Ak ale neviete, aké šperky by ste k týmto obľúbeným dámskym letným kúskom mali dávať, máme pre vás tipy na zaujímavé šperky, s ktorými môžete vytvárať zaujímavé outfity.

Visiace náušnice

Visiace náušnice si mnohé ženy predstavujú skôr k elegantnejším šatám a nohavicovému kostýmu na spoločenské akcie. Dajú sa však nosiť aj k menej formálnym outfitom. Napríklad pekné visiace náušnice z kvalitnej chirurgickej ocele v rôznych farebných prevedeniach môžete kombinovať aj s obľúbenými kulotkami a voľným topom s krátkym rukávom.

Oceľové visiace náušnice navyše nemenia farbu a sú antialergénne, čiže ich môžu nosiť aj ženy, ktoré sú precitlivené na niektoré kovy. Odporúčame kúpiť oceľové náušnice guličky z čírych kryštálov alebo oceľové náušnice srdiečka. Tie sú ľahko kombinovateľné snáď ku všetkým letným outfitom.

Visiace náušnice z chirurgickej ocele odporúčame zladiť aj s pohodlným tielkom s viazaním a dlhou sukňou.

Strieborné prívesky

Moderné strieborné prívesky pôsobia jednoducho a zároveň štýlovo, preto vám ich odporúčame kúpiť do vašej šperkovnice. V letných mesiacoch krásne vyniknú pri obľúbenej džínsovine. Môžete ich kombinovať napríklad ku krátkemu bielemu tričku, k džínsovým kraťasom a k modernej džínsovej bunde, ktorá je v lete veľmi obľúbená. Ráno príjemne zahreje a poobede vám nebude zavadzať.

Strieborné prívesky kombinujte aj so šatami s áčkovými sukňami. Tie perfektne zvýraznia ženské nohy, zakryjú nedostatky na bruchu a bokoch. Ak k nim doladíte strieborný prívesok, máte pekný outfit do práce, ale aj na pracovné stretnutie, či dokonca rande. V prípade, že si zvolíte výraznejší strieborný prívesok, voľte k nemu minimalistické strieborné náušnice.