PR článok | 15.3.2019

Hľadáte moderné ubytovanie v krajskom meste Žilina? Skúste moderný hotel Galileo

Žilina nachádzajúca sa na sútoku troch riek patrí k najvýznamnejším dopravným uzlom. Cez ňu sa dostanete na Kysuce, do Poľska, na Moravu, ale aj na východ naše republiky. Ak máte v pláne navštíviť toto mesto a práve teraz hľadáte moderne zariadený hotel, skúste si pozrieť web stránku hotela Galileo.

Kde sa nachádza tento hotel?

Nachádza sa na Hlinskej ulici, ktorá je študentom známa aj kvôli tomu, že sa na nej nachádzajú internáty Žilinskej univerzity. Od centra mesta je vzdialený len kúsok, dostanete sa doň aj peši. Ak sa vám ale nechce chodiť peši, kúsok od tohto moderného hotela v Žiline sa nachádza trolejbusová zastávka, ktorou sa dostanete na Železničnú stanicu, od ktorej to máte na námestia v historickom centre len pár minút.

Moderné ubytovanie

Nečakajte žiadne zastaralé ubytovanie. Každá jedna izba má moderné vybavenie, vrátane zmodernizovanej kúpeľne, toalety. V každej izbe nájdete moderné masívne postele s kvalitným matracom a jemné hotelové obliečky vám budú voňať novotou.

V ponuke nájdete 2-lôžkové izby Štandard, 2-lôžkové izby LUX, apartmány a rodinné apartmány Family. Ak budete chcieť väčšie súkromie a viac priestoru, odporúčame rezerváciu apartmánov. Celkovo majú v ponuke 8 apartmánov, z toho 2 sú rodinné Family apartmány. Ostatné apartmány majú moderné vybavenie vrátane veľkej manželskej postele, obývacej časti so sedením, súkromnou kúpeľňou s toaletou, bezdrôtovým internetom, satelitným TV, uterákmi a toaletnými potrebami. Niektoré z týchto apartmánov majú prekrásne výhľady na mesto, najmä však na jeho historickú časť.

Ak hľadáte útulné ubytovanie v Žiline, zo všetkých moderných hotelov vám odporúčame cenovo prijateľný moderne vybavený hotel Galileo.

Hotel Galileo vám okrem moderného ubytovania ponúka aj nonstop recepciu, bezplatné monitorované parkovisko a fínsku saunu so sprchovacím kútom.