Pohybujete sa v stavebníctve, prípadne riešite nákup stavebnín a dodávky tovarov? Neviete sa dopátrať kvalitných materiálov pre stavbu domu a potrebujete vytvoriť dopyt? Na trhu je vynikajúce riešenie, vďaka ktorému všetko vybavíte pomerne jednoduchým spôsobom.

Súčasná doba je okrem iného poznačená oneskorenými dodávkami a mnohé stavebné materiály sú aj nedostatkovým tovarom. Cena niektorých stavebných materiálov vystúpala na cene, čo predstavuje zásadný problém pre spoločnosti, ktoré prišli počas uplynulých dvoch rokov o svoje zákazky. Množstvo ľudí z podnikateľského prostredia, ktorých úlohou je nákup alebo distribúcia tak trávi dlhé hodiny získavaním odporúčaní na stavebniny od spoľahlivých dodávateľov, ktorí majú svoje skladové zásoby pod kontrolou a garantujú včasné dodanie. Práve v merXu kladú veľký dôraz na preverovanie dodávateľov stavebnín, vďaka čomu poskytujú prvotriedne výrobky.

Nejde však o materiály pre koncového zákazníka. V merXu sa sústreďujú na spoločnosti, firmy, živnostníkov a podnikateľov zameraných na priemyselné, nespotrebiteľské kategórie ako sú chémia, stavebniny, elektrotechnika, sanitárny tovar, strojárstvo, profesionálne náradie a ďalšie. Ich cieľom je spájanie preverených kupcov a predajcov a umožniť im vykonávať transakcie napriamo alebo prostredníctvom dopytu.

Práve vďaka ich širokej palete kvalitných produktov za dostupné ceny môžete získať prakticky všetko na jednom mieste. Či už sú to materiály pre hrubú stavbu, teda murovacie materiály, fasádne systémy alebo tepelné izolácie, všetko tvorí naozaj nevyhnutnú súčasť vašich budúcich stavieb. O produkty, ktoré merXu poskytuje, sa budete môcť oprieť aj v neskorších fázach, bez ohľadu na to, či staviate rodinné domy alebo kancelárske priestory a budovy.

Veľmi jednoducho si tak viete priamo na ich stránke zadať dopyt na požadované produkty, či služby. Pôsobnosť online platformy siaha do siedmych krajín strednej a východnej Európy, spoľahnúť sa môžete na zákaznícku podporu až v šiestich jazykoch. Veľkou výhodou je množstvo bonusov, ktoré viete po vytvorení profilu vášho podnikateľského subjektu získať. Od bonusu za prvý nákup až do výšky 200 eur, cez odporúčací bonus až po takzvaný “cashback”, teda peňažný bonus. Ten závisí samozrejme od výšky vášho nákupu. Dáva preto veľký zmysel sústrediť všetky svoje nákupy stavebnín na tomto mieste.