PR článok | 24.4.2016

Hľadáte kvalitnú chladiarenskú techniku?

klimatizaciaAk sa práve rozhodujete pre kúpu klimatizácie či inej chladiarenskej techniky a neviete, ktorý dodávateľ je ten správny, poradíme vám. Spoločnosť ENERGIO PTS je na trhu s chladiarenskými zariadeniami už 20 rokov.

Firma ponúka riešenia v oblasti chladenia a mrazenia, ktoré sú šité na mieru s maximálnou efektívnosťou. Každý systém je navrhovaný profesionálom na základe detailných požiadaviek zákazníkov.

Neviete si vybrať klimatizáciu?

Spoločnosť Energio PST s výberom nie len pomôže, ale zároveň vyrieši problém dodania, inštalácie a servisu. Odmeria tiež veľkosť priestoru a navrhne správne miesto, ako aj typ klimatizačnej jednotky. Stačí si len zvoliť spomedzi nástenných, kazetových, či mobilných klimatizácií.

Zákazníci majú však na výber okrem klimatizácii rôzne veľkosti aplikácii od komerčného chladenia, cez priemyselné chladničky a boxy, chladiarenské vitríny a dvere či iná chladiarenská technika.

Energio realizuje každú zákazu nehľadiac na veľkosť a zložitosť. Za roky činnosti má firma prax a skúsenosti, ktoré rozhodujú o vysokej kvalite pri realizovaní objednávky.

Klimatizácia, či akákoľvek iná chladiarenská technika si taktiež vyžaduje poradenstvo, pravidelný záručný ako aj pozáručný servis. Dôležitá preto nie je len cena, ale aj poskytované služby a pridaná hodnota dodávateľa. Ak hľadáte zaručene spoľahlivého partnera, ktorý vám svoje služby poskytne aj v budúcnosti, ENERGIO PTS takým určite je.