ZVonline.sk, IG | 25.9.2012

HKm Zvolen stále bez prehry

Ani vo štvrtom kole Tipsport extraligy nenašli naši hokejisti premožiteľa. Na ľade nováčika z Piešťan, v ktorého radoch v súčastnosti pôsobí aj slovenský reprezentant Tomáš Tatar, sa im opäť podarilo bodovať naplno a splniť tak papierové predpoklady. O víťazstve rozhodol v poslednej tretine dvomi presnými zásahmi kapitán nášho tímu Lukáš Jurík, ktorý sa tak s celkovými šiestimi gólmi dostal na čelo tabuľky strelcov. Už vo štvrtok si zahrajú naši hokejisti proti slovenskej dvadsiatke a doma sa predstavia v piatok v zápase s Trenčínom.

ŠHK 37 Piešťany – HKm Zvolen 3:4 (2:2, 0:0, 1:2)

Zvolenský kapitán Lukáš Jurík si v zápase s Piešťanmi pripísal ďalšie dva zásahy a so šiestimi gólmi kraľuje tabuľke strelcov. (il.foto: Ivan Golembiovský)

Góly: 6. Saliji (Nemec), 11. Melichárek (Urban, Brňák), 48. Saliji (Drgoň, Tatar) – 8. Brabenec (Podkonický, Puliš), 15. Podkonický (Hraško, Brabenec), 42. L. Jurík (Chovan), 51. L. Jurík (Juraško, Brabenec)

ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Brňák, Urban, Drgoň, Filip (C), Kolník, Cuník, Hruška, Bučka – Stupka, Melichárek, Tatar, Ručkay J., Otčenáš, Ručkay H., Chylo, Peško, Haring, Jánoš, Nemec, Saliji

HKm Zvolen: Šimko – P. Hraško, Juraško, Pokovič, Výborný, Šiška, Mucha, Síkela, Ťavoda – Puliš, Brabenec, Podkonický, P. Zuzin, Jurík, Chovan, Škvaridlo, M. Jurík, Ľ. Zuzin, Ďaloga, Huňady, Méry