Cyklus Sobotná bašta na Zvolenskom zámku bude 3. februára 2024 pokračovať jedinečným podujatím s názvom Herňa u Fullu. Pre všetkých milovníkov spoločenských hier je to ideálna príležitosť stráviť veselé a hravé sobotné dopoludnie v historickom prostredí tohto výnimočného zámku.

V rámci tohto podujatia budú mať deti možnosť zúčastniť sa rôznorodých a zaujímavých hier v expozícii Ľudovíta Fullu, ktoré sú inšpirované populárnymi spoločenskými hrami ako Dixit alebo Storycubes. Účastníci budú mať príležitosť prejaviť svoju predstavivosť, intuíciu a schopnosť komunikovať s ostatnými, pričom sa zároveň dozvedia viac o umení tohto významného maliara.

Podujatie je určené najmä deťom, pričom maximálna kapacita je stanovená na 15 detí. Táto kreatívna Herňa u Fullu ponúka výnimočnú príležitosť pre deti stráviť príjemné a poučné chvíle v atmosfére histórie a umenia.

Vstupenky na Herňu u Fullu sú dostupné online alebo ich možno zakúpiť v pokladni Zvolenského zámku pred začiatkom podujatia. Cena vstupenky je 3 eurá pre každé dieťa. Podujatie sa uskutoční 3. februára 2024 o 10.00 h v priestoroch Slovenskej národnej galérie na Zvolenskom zámku.