V aute strávime niekedy celý deň a pokiaľ je jeho riadenie našou pracovnou náplňou, musí byť pohodlie maximálne. Ide predsa o prostredie, ktoré na nás vplýva tak, ako keby sme 8 hodín sedeli v klasickej kancelárii. Gumené rohože do auta sú preto dobrý základ!

Prečo práve gumené rohože?

Na rozdiel od bežných podlahových rohoží sú špeciálne gumené rohože do auta navrhnuté tak, aby vyhovovali konkrétnym vozidlám. Majú zvýšené okraje, ktoré zachytávajú tekutinu a iné nečistoty, no ich sila spočíva aj v iných detailoch.

Gumené rohože poskytujú pokrytie nožných častí vo vozidle, ktoré lepšie chránia koberce pred vodou, snehom, blatom a inými nepohodlnými vecami, ktoré sa môžu dostať do vozidla alebo na podlahu. Navyše, v porovnaní s inými cenami podobných kobercov, tie naše majú vyšší, výraznejší okraj, najmä v zadnej časti, rovnako ako vzor, ktorý odvádza tekutiny od nohy do zadnej časti podložky. Takéto vybavenie je v súčasných podmienkach a počasí tým najlepším arzenálom, vďaka ktorému sa budete cítiť v aute naozaj pohodlne.

Nízka cena a vysoká kvalita

Veľmi často sa stáva, že si v rámci nízkeho rozpočtu kupujeme menej kvalitné veci, no o niekoľko dní, možno týždňov ich potrebujeme vymeniť. Je to neefektívne riešenie, ktoré vás nakoniec presvedčí o tom, že investovať svoj peniaze do vyššej kvality sa naozaj cení.

Platí to aj v prípade novej gumovej vaničky do kufra, ktorá je svojím charakterom,  na pevnosť materiálu a jeho využitie, náročnejšia na zloženie. Dávajte si preto záležať na všetkých dôležitých detailoch. Mali by mať vyvýšení okraj, odpudzovať vodu a nečistoty a odolávať chemikáliám, ktoré vo vašom aute pomerne často prevážate.

Ideálne riešenie je to, ktoré je vybavené aj protišmykovými prvkami značky REZAW – PLAST. Výhodou je aj fakt, ak si z dostupných produktov, môžete vybrať aj vhodnú farebnú kombináciu a zladiť všetko s dizajnom auta.

Nesmieme zabudnúť na jednoduchú údržbu a rýchlu inštaláciu. Potom to bude tá najlepšia výbava pre auto a vaše maximálne pohodlie v ňom.