ZVonline | 23.3.2011

Got Blue Balls finišujú s prípravami albumu

Rokenrolová partička zo Sliača Got Blue Balls finišuje s prípravami na svojom albume, ktorý je pripravený na máj tohto roku.

V minulotýždňovej relácii D2  slovenského Rádia_FM vyspovedali speváka Michala. Ten však neprezradil  o aké jarné prekvapenie ide, a je to tu! Pre všetkých fanúšikov  pripravili s príchodom jari singel s názvom Wouldn´t you say that I´m  on fire, ktorý už čoskoro budete môcť počuť v rádiách. Opäť ide o  priamočiary kalifornský stoner/rock and roll, ktorým si získavajú  srdcia fanúšikov po celom Slovensku. Čoskoro bude oznámený aj dátum a  miesto krstu CD, ktoré bude rovnako našlapané energiou ako aj tento  singel.

Štvorica združená okolo speváka Michala a sexy basáčky Stanky, sa  veľmi zapáčila a zaujala organizátorov mnohých festivalov. Aj preto  boli oznámení ako prvá slovenská kapela na najväčšom tuzemskom  festivale POHODA, ktorý by nemal byť ich jediným festivalom toto leto.  Bude nasledovať turné na podporu albumu, ktoré bude  zahŕňať slovenské a české kluby. Za svoju existenciu už stihli odohrať  množstvo koncertov aj s hviezdami ako The Casualties, Zóna A, Slobodná  Európa, Lavagance či inými.

Zostava: Michal Minár (spev), Juraj Oravec (gitara, spev), Stanka  Apfelová (basgitara), Richard Mikuš (bicie). Pozrite si promo video Got Blue Balls
.

Fotogaléria