TS mesta Zvolen (E. Ježovičová, foto: Pavel Albert) - upravené | 15.6.2015

FOTO: Zvolenské korzo opäť lákalo do ulíc mesta

V uplynulú nedeľu malo Zvolenské korzo už svoje druhé pokračovanie a do Zvolena prišlo na pozvanie Rada Kurica aj niekoľko hostí.

_MG_3674Pódium okrem študentov umeleckých škôl HTS Pavla Kováča a Pink Harmony privítalo hercov zo známeho televízneho programu Súdna sieň, ktorí pokračovali pod pódiom autogramiádou. Na záver zahrali zvolenskí Pacipacifik, ktorí sú v meste už dobre známi. Na námestí sa tancovalo, prechádzalo, sedelo. V detskej zóne deti s rodičmi a Tromi orieškami opäť majstrovali drobné umelecké diela alebo sa bláznili vo Zvolenskej obývačke. V jednej z páuz prišla aj Senior elita, skupina tanečníkov, ktorá pôsobí pri komunitnom centre OKO a predviedla ukážku country tancov. Tie si potom mohli zatancovať Zvolenčania priamo počas koncertu Pacipacifik. Nechýbalo tradične divadielko ani bábková šou.

Budúcu nedeľu nás čaká vo Zvolene ďalšie korzo. Ponesie sa v duchu otcov a ich detí a bude opäť o zábave, umení, tvorbe a pohode. Súčasťou bude aj piknik  Rady mladých s názvom Nedeľní štúrovník spojený so súťažou o najlepší domáci koláč, do ktorej sa môže zapojiť ktokoľvek. Na podujatie vás opäť odvezie retrobus.

Fotogaléria