ZVonline.sk | PR | MP | foto: S. Duraj | 31.1.2018

FOTO: Zvolenčania plesali aj s Vašom Patejdlom

Počas uplynulého víkendu hostil Hotel Poľana ďalší ročník Zvolenského plesu. Jeho hlavnou hviezdou bol spevák a hudobník Vašo Patejdl.

Prestížnej úlohy, otvoriť Zvolenský ples sa ujali zvolenskí rodáci známi aj z obľúbenej televíznej relácie Noc v archíve, Radoslav Kuric a Mikuláš Michelčík. Na javisku sa predviedli aj v úlohe spevákov hneď v niekoľkých piesňach.

Hlavnou hviezdou však bol Vašo Patejdl, ktorý hostí dostal do varu svojimi najväčšími hitmi. Veľkú zábavu na ľudovú nôtu rozprúdili aj Pecníkovci, ktorí pod taktovkou Juraja Pecníka precestovali s našimi najkrajšími ľudovkami aj hodný kus sveta. Najväčšie hity slovenskej a českej histórie odpálila zas Starmania. O diskotékovú produkciu sa postaral DJ Laco Hradský a priestor dostali napríklad aj talentované speváčky z nášho mesta či mnohí ďalší.

„Dodnes si pamätám, že svoj prvý ples som usporiadal už v roku 1990. Pripadol na 27. január. To znamená, že na rovnaký deň, ako bol tento Zvolenský ples. Bolo to teda v tomto smere jubileum a to je pre mňa veľmi zaväzujúce,“ povedal známy organizátor podujatí Ján Kubiš.

Fotogaléria