V netradičnom stredajšom termíne odohrali naše volejbalistky svoj štvrtý extraligový zápas, v ktorom sa im konečne podarilo vybojovať prvé víťazstvo v najvyššej súťaži.

TJ TU Slávia Zvolen – SVK DDK-LED Senica 3:0 (20, 25, 11)

IMG_0069Zvolen: Tomašeková 5, Luptáková 4, Osvaldová 6, Poláčiková 19, Sásiková 7, Nociarová 5, liberá Trnavská a Moravčíková (Fekiačová 0, Danková 1, Hešková 1). Družstvo viedol: Ľ. Havran.

Senica: Svatošová 2, Mihaliková 1, N. Grimmová 1, D. Nemcová 5, Harmanová 4, Holičová 5, libero Michalovičová (Štepanovská 2, V. Nemcová 0). Tréner: V. Sirvoň.

Rozhodovali: D. Daruľa a P. Andrejčák

Ľubomír Havran, asistent trénera Zvolena: „Myslím si, že sme konečne zlomili koncovky, pretože to nás trápilo v tých predchádzajúcich zápasoch. Súper narobil veľa chýb tak isto aj my, nebol to veľmi pekný zápas bol to taký boj o každú loptu, ale rozhodla proste koncovka tých prvých dvoch setov, ten tretí set sa už len dohrával.“

Vladimír Sirvoň, tréner Senice: „Z našej strany to bolo veľmi zlé, slabé. Pritom sme už mali aj nahrávačku a robili sme si nádeje, že by sme mohli uspieť. To nás asi porazilo, boli sme v kŕči.“