Doposiaľ najlepší extraligový zápas našich volejbalistiek nám body ani sety nepriniesol. Podali síce dobrý výkon, chýb bolo menej ako v minulých zápasoch, ale bohužiaľ chýbal kľud a odvaha od stavu dvadsiatich lôpt. Nedá sa povedať, že by boli horším tímom, musia sa však odžiť prvé extraligové kroky a trpezlivo pracovať od zápasu k zápasu. Opäť fantastickí diváci budú môcť naše dievčatá podporiť už túto stredu o 19:00. 

Slávia TU Zvolen – Kežmarok 0:3 (-24, -22, -18)

IMG_0066Zostava: Osvaldová(C), Sásiková, Luptáková, Nociarová, Poláčiková, Danková (Tomašeková, Hešková, Fekiačová), libero Trnavská

Rozhodovali: Pivarček, Kováč

Diváci: 220

Hlasy trénerov:

Kežmarok, tréner Bréda: Bol to priemerný extraligový zápas. Domáce hnané publikom ako nováčik mali veľkú motiváciu. Podali oduševnený výkon, potrápili nás. My sme sa tiež s nimi potrápili samozrejme skúsenosť bola na našej strane tie roky odohrané v extralige aj keď prevažná väčšina dievčat je mladá ale už niečo za sebou majú, takže rozhodla skúsenosť.

Zvolen, tréner Rašner: Prvé dva sety sme boli vyrovnaní súperi, škoda tých koncoviek ktoré sme v podstate vždy stratili ľahkými loptami čo mrzí ale si myslím že dneska to bol náš tretí zápas a kvalitou najlepší. Bojovali sme, škoda ľahších lôpt ktoré sme nezvládli.