V nedeľu sa na Námestí SNP vo Zvolene uskutočnilo prvé tohtoročné Zvolenské nedeľné korzo. Po úspechu podujatí z minulého roka, sa aj v tom aktuálnom môžeme v nasledujúcich týždňoch tešiť na nedeľné popoludnia nabité zaujímavým programom.

Zvolenske nedelne korzo2016 | BBonline.sk, ZVonline.skV uplynulú nedeľu lákala  najmenších detská zóna, kde bola pripravená rozprávka ale aj tvorivé dielne. Na pódiu privítal herec Rado Kuric speváčku Natáliu Hatalovú, zvolenského rapera Marksa, ale tiež tanečníkov z tanečnej školy Wanted Štefana Chleba. Potom už ale zasiahol rýchly nástup búrky, ktorý znamenal predčasné ukončenie podujatia.

Koncertu známeho herca a hudobníka Dana Heribana tak zabránilo počasie, no organizátori avizujú, že sa presunie na niektoré z budúcich podujatí.

Už v nasledujúcu nedeľu ale od 17-tej hodiny čaká na návštevníkov námestia opäť zaujímavý program. Tešiť sa môžeme na koncert Marcela Daniša a formácie Definitívum či koncert Petra Luhu. Prídu ale aj známi spisovatelia Denisa Ogino, Jozef Banáš či hudobník a tiež autor kníh pre deti i dospelých Braňo Jobus. Rovnako od 17-tej hodiny bude pripravený aj program v detskej zóne.