ZVonline.sk (F. Roháček), KRPZ v BB | 22.2.2017

FOTO: Mladá vodička sa vážne zranila pri rannej nehode pri autobusovej stanici

V stredu ráno sa pred križovatkou pri autobusovej a železničnej stanici vo Zvolene stala vážna dopravná nehoda, pri ktorej sa vážne zranila mladá vodička.

Len 24-ročná vodička vozidla Citroen C3 nezvládla tiahlu ľavotočivú zákrutu a zrejme v dôsledku neprimeranej rýchlosti dostala šmyk. Zišla z cesty, kde ľavou časťou vozidla narazila do stĺpu verejného osvetlenia. Vo vozidle zostala po nehode zakliesnená. S vážnymi zraneniami ju záchranári previezli do banskobystrickej Rooseveltovej nemocnice.

„Presná príčina vzniku dopravnej nehody, ako aj jej bližšie okolnosti sú predmetom jej ďalšieho vyšetrovania. Žiadame občanov, ktorí boli svedkom rannej dopravnej nehody, prípadne sa v čase nehody týmto úsekom presúvali a vedeli by k jej vzniku podať akékoľvek bližšie informácie, aby to oznámili na t. č. 158,“ uvádza k nehode hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Petra Kováčiková. Polícii by mohli informácie od okoloidúcich chodcov a vodičov pomôcť pri objasnení nehody.

Fotogaléria