Metro Cash & Carry SR Zvolen sa môže pochváliť nielen komplexnou ponukou pre podnikateľov a strategickou polohou, ale aj najvyšším obratom služby Metro Distribúcia v našej krajine. Práve Metro Zvolen otvorilo najväčšiu Delivery platformu na Slovenku. 

Vo štvrtok 21. júna predstavitelia spoločnosti spolu s Jurajom Družbackým, zástupcom primátora Zvolena, slávnostne otvorili najväčšiu slovenskú Metro Delivery platformu. Vyššia úroveň servisu bude odteraz poskytovaná všetkým zákazníkom, ktorí si tovar nechávajú dovážať až priamo k sebe do prevádzky. Delivery platformami na rozvoz tovaru disponujú všetky slovenské pobočky reťazca. Tá zvolenská sa po rozsiahlej prístavbe a modernizácii stáva absolútnou slovenskou špičkou.

Nové priestory s celkovou rozlohou 850 msú oproti pôvodnej platforme niekoľkonásobne väčšie a disponujú štyrmi nakladacími rampami pre vozový park. Vďaka modernizácii a prístavbe môže služba fungovať oveľa rýchlejšie a nezávislejšie od samotnej predajne.

,,Metro Zvolen má vďaka svojej jedinečnej polohe veľmi silné a rozsiahle regionálne pokrytie. Obsluhujeme nielen zákazníkov vo Zvolene či Banskej Bystrice, ale aj zo širokého okolia Prievidze, Novej Bane, Turčianskych Teplíc, Dudiniec, Veľkého Krtíša, Rimavskej Soboty, Brezna či Donovalov. Myslím si, že práve naša Delivery platforma si túto investíciu  naozaj zaslúžila a želám jej stále viac a viac spokojných zákazníkov,ʼʼ uviedol Zoran Sitár, riaditeľ zvolenského Metra.

Ďalšou novinkou je online predaj, ktorý je určený zákazníkom využívajúcim službu Metro Distribúcia. Momentálne túto službu používa vo Zvolene 114 zákazníkov z oblasti gastronómie. Nová, kapacitnejšia rozvozová platforma umožní postupne zvýšiť počet zákazníkov. Modernizovaná platforma navyše už teraz dala prácu desiatim novým zamestnancom a upevnila pozíciu významného zamestnávateľa v regióne.