Kaskadér Tomáš Zelenay zničí ročne stovky áut. To všetko v rámci svojej automobilovej show, s ktorou cestuje po mestách Čiech, Rakúska i Slovenska. V týchto dňoch je Monster truck show vo Zvolene.

Monster truck auto show Zvolen 2015 | BBonline.sk, ZVonline.skSkupina kaskadérov vystupuje už deviaty rok. Počas tejto doby zavítali do vyše 400 miest v Čechách, Rakúsku, ale i na Slovensko, kde zorganizovali vyše 2000 vystúpení. Počas vystúpenia prebiehajú ukážky športovej zručnosti v odbore automobilizmu. Nechýba tu rýchla jazda, jazda automobilom na dvoch kolesách, prejazd ohňom, simulácia autonehody, monster trucky pri demolácií áut a rôzne iné kaskadérske kúsky.

Prvýkrát svoje automobilové predstavenie predviedli Zvolenčanom v utorok podvečer na parkovisku pri Bille na sídlisku Západ. Na rovnakom mieste vystúpia ešte aj v stredu a vo štvrtok, vždy od 17-tej hodiny. Vstupné je vo výške 7 € pre deti do 15-tich rokov, respektíve 9 eur pre dospelých.

Mimochodom, ak máte na dvore prebytočný vrak, poponáhľajte sa a dovezte ho zničiť priamo na túto show, jej organizátori pomôžu s jeho odhlásením a potom sa postarajú aj o ekologickú likvidáciu toho, čo napokon z niekdajšieho auta zostane.