Kapela Wednesday Blues Band s Petrom Cmoríkom zavítala do Zvolena.

V piatok 13. júla o 20.00 hodine sa v Charisma Cafe vo Zvolene konal koncert kapely Wednesday Blues Band. Kapela hrala v zložení Peter Cmorík (spev, gitara), Erich Boboš Procházka (ústna harmonika), Ajdži Szabo (bicie), Pišta Lengyel (gitara), Martin Zajko (gitara) a Martin Gašpar (basová gitara).

Napriek tomu, že bolo piatok trinásteho a k tomu ešte upršaný deň, Peter Cmorík vo svojom úvodnom slove privítal divákov optimisticky a vtipne. Nezainteresovaní by možno očakávali viac informácií, ako kapela vznikla, kde pôsobí a podobne. Nálada gradovala aj vďaka tomu, že na koncerte odznelo mnoho známych aj menej známych bluesových skladieb v profesionálnej interpretácii. Svojimi sólami na ústnej harmonike vynikal Erich Boboš ProcházkaEnergické vystúpenie zručných hudobníkov bolo prerušené iba na krátky čas, kedy Peter vyhlásil ,,whisky time” prestávku. 

Sólista Peter Cmorík sa na tomto koncerte predstavil v trochu inej polohe ako sme na neho zvyknutí, ale bolo vidieť, že blues spieva veľmi rád.