ZVonline.sk, (Ivan Golembiovský, foto: autor) | 27.1.2013

FOTO: Laco Čierny je späť!

Hokejový sviatok v nedeľu večer prežívali zvolenskí hokejoví fanúšikovia, keď vítali na ľade navrátilca Ladislava Čierneho. Ten v ťažkom stretnutí so silnou Nitrou nenechal nikoho na pochybách, že ešte nepatrí do starého železa, a svojimi dvomi gólmi prakticky rozhodol šláger kola. Nitra tak stratila ďalšie body na druhé Košice, a keby dnes Piešťany doma neprehrali s Trenčínom, mohla klesnúť až na štvrtú priečku. 

Zaujímavé stretnutia odohrajú naši chlapci aj v nadchádzajúcom týždni. V utorok to bude povinná trojbodová jazda v Martine a zvyšné dva stretnutia odohrajú naši hokejisti doma. V piatok so Skalicou a v nedeľu ďalší šesťbodový šláger s Košicami.

HKm Zvolen – HK Nitra 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) 

Góly: 30. L. Čierny (Brabenec, Puliš), 41. L. Čierny (Brabenec, L. Jurík), 56. M. Výborný (Puliš) – 17. Mašlonka (Pupák)
Návšteva: 2426 divákov

IMG_9463

To o čom sa niekoľko dní len šepkalo sa v nedeľu stalo skutočnosťou!

Zvolen: M. Šimko – L. Čierny, Hraško, Hertl, J. Mucha, M. Šiška, M. Výborný, Pichnarčík – P. Zuzin, Brabenec, Podkonický – Škvaridlo, L. Jurík, Ľ. Zuzin – Puliš, M. Jurík, Martin Ďaloga – Méry, P. Fekiač, Čanky

Nitra: M. Laco – König, Nádašdi, Rais, Ordzovenský, Vosátko, Vantroba, M. Bača – Mašlonka, E. Piatak, Pupák – R. Tománek, Stümpel, M. Kováčik – Hrnka, Podstavek, Jokila – Hamrák, Bene

 

Fotogaléria