TS organizátorov | 23.1.2017

Folklóristi z Maríny pozývajú na ples

Plesová sezóna je v plnom prúde a cítiť ju aj vo Zvolene. Pripravuje sa tu aj ďalší ročník podujatia Marína ples. Folklórny súbor železničiarov Marína pripravuje veľkolepú zábavu aj tento rok.

Ples folklorny subor Marina Zvolen 2016 | BBonline.sk, ZVonline.sk

Dobrá zábava ples opantala aj pred rokom.

O plese Maríny sa hovorí, ako o tradičnom, avšak nie kvôli jeho dlhoročnému fungovaniu. Tradične sa totiž koná v prvú februárovú sobotu a tradične z neho hostia odchádzajú spokojní a nabití dobrou náladou.

Keďže vychádza z tradície, do tanca bude hrať výborná ľudová hudba Dominika Václava. Kvalitný zvuk a reprodukciu zabezpečí DJ Vlado Tanečka a jeho T-audio, ktorý vie veľmi dobre, ako ľudí udržať na parkete. Vzácnym hosťom plesu bude populárna zvolenská kapela PaciPacifik, ktorá je zárukou, že 4. februárový večer, bude o dobrú zábavu postarané. Okrem programu, hostí čaká delikátne jedlo a pitie, darček ako aj bohatá tombola. Na svoje si príde naozaj každý, kto neotáľa príliš dlho s rozhodovaním o účasti. Tradíciou je totiž aj fakt, že sa vypredáva veľmi rýchlo.

Marína ples 2017 sa bude konať 4. februára v Dome kultúry ŽSR vo Zvolene o 18:00. Viac informácií o možnosti kúpy lístkov, ako aj ďalších organizačných pokynov, nájdete na webe podujatia. Na vaše otázky organizátori odpovedia aj e-mailom na adresu marinapleszvolen@gmail.com či na telefónnom čísle 0902 318 623.