ZVonline.sk, Europa Cinemas | 15.11.2012

Finále Twilight ságy v Europa Cinemas

TWILIGHT SÁGA: ÚSVIT – 2. časť

Finále bude nesmrteľné!

Záverečná časť svetoznámej upírskej ságy nás poslednýkrát zavedie do sveta, kde upíri a vlkolaci bojujú nielen o svoju lásku, ale aj o vlastné životy. Novorodená upírka Bella a jej manžel Edward môžu byť konečne navždy spolu a šťastní, ale príchod ich pozoruhodnej dcéry Renesmee uvedie do pohybu nebezpečný reťazec udalostí, ktoré pre nich môžu skončiť katastrofou. Rodina Cullenových sa však rozhodne bojovať a kontaktuje priateľov z celého sveta, aby spojili svoje sily a postavili sa vládnucemu rodu Volturiovcov. Veľkolepá bitka, v ktorej víťazstvo môže všetko zmeniť, práve začína.

Napínavé a romantické pokračovanie filmu Úsvit vám pripomenie, prečo sa Twilight sága stala fenoménom a ukradla srdce dievčatám a ženám na celom svete.

Dobrodružný/fantasy, USA 2012

Hrajú: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner

 

CILILING A TAJOMSTVO KRÍDIEL 3D (Tinker Bell: Secret of the wings)

Dva rozdielne svety. Jedno spoločné tajomstvo…

Čo ak prežiješ dobrodružstvo… s niekým, ako si ty!

Štúdio Disney pozýva divákov na výpravu s Cililing, jednou z celosvetovo najznámejších a najobľúbenejších postáv, do zakázaného sveta, kde víla uskutoční najväčší objav svojho života. To a ešte omnoho viac ponúka úžasný nový Disneyho film – Cililing a tajomstvo krídiel. Animované dobrodružstvo pre celú rodinu je fantastickým príbehom, ktorý vezme Cililing zo slnečného sveta Údolia škriatkov, cez „veľký predel“ do záhadného Zimného lesa. Na scénu uvádza nové zimné víly a odhaľuje magické tajomstvo – Cililing má sestru, rovnako živú a hravú Zimozelku.

animovaný, USA 2012

 

SKYFALL

Ďalšie pokračovanie príbehov najznámejšieho tajného agenta Jamesa Bonda.

Daniel Craig sa opäť predstaví v úlohe Jamesa Bonda, agenta 007, ktorého stvoril Ian Fleming. Tentoraz má jeho akcia názov Skyfall a je to v poradí už 23. film najdlhšie trvajúcej série na strieborných plátnach. V najnovšom príbehu prejde ťažkou skúškou jeho lojalita voči madam M, ktorú doháňa jej vlastná minulosť. Keď MI6 napadne neznámy útočník, Bond musí vypátrať a zneškodniť zdroj ohrozenia – bez ohľadu na to, koľko bude musieť obetovať on sám…

Akčný thriller, USA / Veľ. Brit. 2012

Hrajú: Daniel Craig, Judi Dench

HOTEL TRANSYLVÁNIA 3D

Vitajte v hoteli Transylvania! V Drakulovom luxusnom päť hviezdičkovom hoteli, kde sa môžu všetky najznámejšie svetové monštrá – Frankenstein a jeho Nevesta, Múmia, Vlkolaci, Zombie, Gremlini a všetci ostatní – stretnúť  a byť ďaleko od všetkých v bezpečnom prostredí bez ľudí. Ale Drakula má ešte dôležitejší dôvod, prečo držať obyčajných smrteľníkov ďaleko od Hotela Transylvania: aby ochránil Mavis, svoju milovanú dcéru, ktorá práve oslavuje svoje 118 narodeniny…

Animovaná komédia, USA 2012