Vo zvolenskom Kine Star si môžete po novom pozrieť filmy už aj poležiačky. Jedno z troch multikín v Banskobystrickom kraji sa  po rozšírení premietacieho plátna a prístavbe kinosály rozhodlo priniesť svojim divákom ďalšiu novinku, ktorá zďaleka v tunajších kinách nie je štandardom.

Novinka poteší všetkých, ktorí si chcú sledovanie filmu na kinoplátne vychutnať v absolútnom pohodlí. V najväčšej kinosále Kina Star Zvolen boli v týchto dňoch inštalované špeciálne ležadlá, z ktorých divák sleduje film takmer ležmo. Diváci teda už nemusia riešiť, čo počas projekcie s nohami.

„Ležadlá sa nachádzajú v prvom rade a sú inštalované v dvojiciach, pričom každé ležadlo má svoj vlastný príručný stolík, na ktorý si je možné odložiť jedlo a nápoje. Keďže ležadlá nie sú prepojené, je možné si ich zakúpiť aj po jednom. A čo je podstatné, divák si za ležadlo nič nepripláca, je v cene bežnej vstupenky,“ priblížil manažér Kino Star Zvolen Richard Kliment.

Koncept nadštandardného prostredia pre sledovanie filmu sa k nám dostal zo západnej Európy, kde sú aj takéto vymoženosti pri sledovaní filmov štandardom v tých najlepších kinách.