ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 8.5.2019

Fenomén Pikachu je späť, vracia sa na filmové plátna ako detektív

Ani počas tohto týždňa vo zvolenskom kine Star nechýbajú filmové novinky.

Už od štvrtka, 9. mája nepremeškajte animované dobrodružstvo s legendárnymi pokémonmi. Ich príbeh sa začne zmiznutím detektíva Harryho Goodmana a práve spomínané zmiznutie prinúti Tima pátrať po svojom otcovi spolu s reportérkou Lucy či detektívom Pikachu. Okrem obľúbenej elektrizujúcej príšerky sa vo filme predvedie aj množstvo iných pokémonov s ich unikátnymi schopnosťami. Počas víkendu si budete môcť vychutnať i predpremiéru francúzskej komédie Daddy Cool.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

POKÉMON DETEKTÍV PIKACHU

Príbeh začína záhadným zmiznutím špičkového detektíva Harryho Goodmana. Táto udalosť prinúti jeho syna Tima pátrať po tom, čo sa stalo. Pri odhaľovaní záhady mu asistuje detektív Pikachu, otcov parťák, rozkošný a vtipný supersliedič. Novovzniknutá dvojica je ako stvorená na spoluprácu, keďže Tim je jediným človekom, ktorý rozumie reči svojho pokémonského partnera, zatiaľ čo ostatní počujú len známe „pika – pika“. Ak chcú spoločne prísť záhade na kĺb, čaká ich obrovské dobrodružstvo v neónom ožiarených uliciach veľkomesta Ryme City. Ľudia a pokémoni tam žijú bok po boku bez toho, aby tušili, že ich spolunažívanie bude čeliť nevídanej hrozbe.

DADDY COOL – PREDPREMIÉRA

V sobotu 11. mája a v nedeľu 12. mája o 20.00 hod,

Adriena odkopne jeho priateľka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli… až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naň ho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom. Adrien si ale zachová chladnú hlavu a vymyslí senzačný plán, ako ukázať, že je dospelý a zodpovedný rovnako ako ostatní dospelí a zodpovední. Je to plán toho najťažšieho kalibru s najrýchlejšou účinnosťou. V ich spoločnom byte si založí súkromné ​​jasle. Záujemcov je veľa a z Adriena je za veľmi krátky čas „otec na plný úväzok“.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria