V sobotu 23. apríla 2011 sa v Music Rock Café diali veci nevídané. Vystúpili dve kapely. V miestnych kruhoch známa Sunity, ktorá zahrala neobvykle „unplugged“ a ich podpora – kapela Tahsatunga zo Žiaru nad Hronom.

Nebol to bežný koncert na aký sme zvyknutí. Náladu rozprúdili hudobníci z Tahsatunga  setom svojich piesní, ktoré zaujímavo prešpikovali „cover“ verziami piesní od Billyho Idola, Him a Deep Purple. Zazneli tak nestarnúce hity ako Smoke on the water, Rebell yell a tiež Join me a Wicked game od kapely Him.

Tahsatunga pritiahla do klubu ľudí a zozačiatku menšie publikum, ktoré sa pozvoľna s pribúdajúcim časom zväčšovalo, pripravila na nezvyčajne poňatý koncert heavy-metalovej kapely z Kremnice.

Sunity sa chytili šance a z nevýhody absentujúceho bubeníka vytvorili majstrovský kúsok, ktorým tento koncert určite bol. Vystúpili traja muzikanti a na pódiu boli jedinými strunovými nástrojmi tri elektro-akustické gitary, ktorých harmónia a neskreslený zvuk vyzdvihli muzikálne výkony jednotlivých členov, čím vynikol hlas speváka aj oboch ďalších gitaristov, ktorí sa v mnohých piesňach pripojili vokálmi a tak vytvorili zvuk, ktorý je pre heavy-metalovú kapelu viac, než neobvyklý. Ani výber hudobných nástrojov nebol typický. Objavil sa xylofón, vajíčko a dokonca aj dažďová palica, ktorá otvárala aj uzatvárala jednu z autorských inštrumentálnych skladieb. Okrem nej zazneli aj ďalšie piesne z dielne kapely, ktoré však mali odlišný „feeling“ ako obvykle. Veľa priestoru tiež dostali „cover“ verzie piesní od známych aj neznámych kapiel. Napríklad Strange World od Iron Maiden, Teenage Wasteland od The Who a dokonca pre heavy metal nezvyklé piesne ako To be with you od Mr. Big, Hallelujah od Jeffa Buckleyho a inštrumentálna chuťovka od Yanna Tiersena – Comptine d’un autre été.

Za svetla sviečok, ktoré svietili na javisku ubehol tento koncert ako voda. Ľudia ešte dlho po koncerte zostali v koncertnej miestnosti aby prehodili pár slov s kapelou. Vytvorila atmosféru, v ktorej bolo publikum muzikantom tak blízko, ako k sebe navzájom.