Na výber dovolenky je už najvyšší čas. Obľúbené bulharské letovisko Primorsko, ktoré vzniklo z pôvodnej rybárskej dedinky má svoje čaro. Okrem dlhých piesočnatých pláží, moderného aquaparku, rušnej hlavnej ulice so stovkami obchodíkov, barov a diskoték tu nájdete aj pokojné parčíky, tiché bočné uličky s malými pekárničkami a kvalitnými reštauráciami na každom rohu.

Možno aj preto je už niekoľko rokov tradičným letným cieľom Slovákov za oddychom i zábavou. Navyše do Bulharska sa zájsť stále oplatí, veď priemerné ceny aj prímorských letoviskách, najmä v podnikoch domácich, vždy príjemne prekvapia.

Využite aktuálne zvýhodnené ponuky cestovnej kancelárie A-TOUR na zájazdy do príjemných hotelov v Primorsku. Teraz pri jedenásť dňových pobytoch (10 nocí) v termínoch od 24.7. do 3.8 alebo od 14.8. do 24.8.2012 za zvýhodnené ceny!

Vyberte si napríklad ubytovanie v hoteli BUENA VISTA***+, ktorý leží 150 metrov od južnej pláže Primorska a asi 100 metrov od centra a zhruba 250 metrov od spomínaného aquaparku. V cene sú raňajky formou švédskych stolov, k hotelu patrí aj malý parčík s bazénom a je v ňom možnosť bezplatného pripojenia na internet. V uvedených termínoch vás dovolenka v tomto hoteli vyjde len 439 € a dieťa do 12 rokov na prístelke len 339 €.

V ponuke za zvýhodnenú cenu je teraz aj HOTEL PLOVDIV***, ktorý vás očarí svojou polohou. Nachádza sa priamo nad severnou plážou Primorska a z jeho izieb máte výhľad nielen na samotnú pláž, ale napríklad aj Slnko vychádzajúce z ponad horizontu Čierneho mora. Aj tento hotel disponuje vlastnou reštauráciou, kde na vás každé ráno čakajú raňajky formou švédskych stolov. Na dvore vás takisto čaká bazén s lehátkami a svoje e-maily si aj tu môžete skontrolovať vďaka bezplatnému internetu. V uvedených termínoch vás dovolenka v tomto hoteli vyjde len na 439 € a dieťa do 12 rokov na prístelke len 349 €.

Uvedené ceny sú už konečné a je v nich započítaná letecká doprava zo Sliača a poplatky s ňou spojené, ubytovanie a raňajky-10x, služby slovensky hovoriaceho delegáta, pobytová taxa, poistenie insolventnosti CK.

Neváhajte dlho, pretože táto ponuka je časovo obmedzená. Informujte sa na telefónnom čísle 048/ 412 39 72, na mobilnom čísle 0905 74 50 70, alebo e-mail adrese a-tour@a-tour.sk. Kompletnú ponuku nájdete na stránke a-tour.sk alebo informácie získate priamo v cestovnej kancelárii A-TOUR, ktorú nájdete na Námestí Štefana Moyzesa 7 v Banskej Bystrici.