PR článok | Foto: popcorner / Shutterstock.com | 15.7.2020

Doprajte vašej tvári stopercentnú starostlivosť

Správnu starostlivosť o našu pleť predstavuje hneď niekoľko dôležitých úkonov. Či už ide o pravidelné čistenie tváre, detailné odlíčenie alebo výber vhodných prípravkov, to všetko by nemala ani jedna z nás podceniť. Raz za čas si naša tvár vyžaduje aj hĺbkové čistenie a skvalitniť si starostlivosť môžeme aj voľbou prijateľnejšej kozmetiky.

Ranné a večerné umývanie tváre patrí k základom správnej starostlivosti, no rozhodne by nemalo byť tým jediným, čo pre našu pleť urobíme. Hĺbkové vyživenie pokožky, vyhladenie pleti či odstránenie odumretých kožných buniek. To všetko by sme nemali taktiež zanedbávať a dbať o našu pleť čo najviac, ako sa dá.

Voľba prírodnej kozmetiky

Je stopercentne prírodná, šetrná k prostrediu a rozhodne nebola testovaná na zvieratách. Voľbou prijateľnejšej kozmetiky sa nielenže nijako neukracujete od svojho bežného štandardu, navyše tým šetríte životné prostredie, keďže ide o produkty z recyklovateľných obalov a nijako tým neškodíte ani pokožke. Vyhnite sa škodlivým toxínom, chémii či umelým farbivám a vôňam. Vaša pleť vám bude vďačná za vegánske produkty, čo sa vyznačujú čistotou. Ak hľadáte vhodnú značku, ktorá predstavila rad prírodnej kozmetiky, stavte na produkty 100% PURE.

Špeciálna starostlivosť

Raz za čas je potrebné vystaviť pleť aj hĺbkovému čisteniu a perfektnou voľbou, ako to docieliť, je práve peeling. Predstavuje hneď niekoľko výhod, no čistenie pórov a žiarivý vzhľad pokožky patria k tým najviac vítaným. Kým pre normálnu pleť sa odporúča aplikovať peeling len raz týždenne, pri zmiešanom a mastnom type pokožky môžete aj dvakrát.

Vyrobiť si domáci peeling na tvár nie je žiadna veda, nič vám tak nebráni v tom, aby ste okúsili blahodarné účinky jednotlivých surovín. Všetko potrebné k vlastnému peelingu totiž hravo nájdete, stačí si len vybrať, ktorý z nich bude pre vás ten pravý.

Dnes už dokonca môžete získať kombináciu oboch a tešiť sa z prírodného peelingu. Ak nechcete experimentovať s voľbou surovín a pripraviť si vlastný peeling, voľte jasnú voľbu, vďaka ktorej vyhladíte pleť a doprajete jej výživu v podobe vitamínov, minerálov a antioxidantov. Neviete si rady pri výbere? Odporúčame: 100% PURE Pleťový peeling Acai.