V termíne od 10. – 12.júna 2011 sa na letisku pri obci Dobrá Niva uskutoční podujatie pre všetkých milovníkov dobrej zábavy a rýchlych vytuningovaných áut, pod názvom Tuning Grill Párty 2.

Tuning Club Zvolen sa zhostil úlohy organizátora a pripravil naozaj bohatý trojdňový program, počas ktorého by sa nikto z prítomných nemal nudiť. Ako nám potvrdili organizátori akcie, rozhodne sa bude na čo pozerať. „Otvorenie brán letiska je naplánované na piatok 10. júna o 18:00 hodine. Program bude pokračovať nočnými šprintmi, drift show, light tuningom, nočným meraním audia db drag. O zábavu by sa mala postarať hudobná formácia Lepšie časy a mega párty až do samotného rána. V sobotňajšom programe budú už merané šprinty, slalom, meranie audia db drag, hodnotenie najkrajších áut zrazu (leštenky), pálenie gúm, kaskadér na motorke a samozrejme večerná párty s DJ aYO-m.“ Celý program by mal byť ukončený v nedeľu okolo 14:00 hodiny odchodom účastníkov.

Ak ešte nemáte plány ako stráviť budúci víkend, milujete autá a dobrú zábavu, potom je práve vám určená táto zaujímavá akcia. Viac informácií sa prípadní záujemcovia môžu dozvedieť na oficiálnej internetovej stránke Tuning Clubu Zvolen a na sociálnych sieťach.