Zvolenské kino Star v týchto dňoch poteší najmä priaznivcov fiktívneho superhrdinu menom Batman.

Vo štvrtok, 3. marca si svoju premiéru odkrúti práve dlhoočakávaný akčný triler Batman s podtitulom Odhaľ pravdu. Vznikol pod režisérskou taktovkou Matta Reevesa, ktorý úlohu temného rytiera zveril do rúk populárneho herca Roberta Pattinsona. V najbližšom období si zároveň na svoje prídu i fanúšikovia slovenskej komédie Šťastný nový rok, ako aj milovníci animákov.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

BATMAN

Dva roky po tom, čo Batman (Robert Pattinson) sám seba vymenoval za stelesnenie pomsty v Gotham City, zaútočí zabijak na mestskú elitu sériou sadistických machinácií. Záhadné stopy vedú najlepšieho detektíva na svete do podsvetia, kde sa stretne s postavami ako Selina Kyle alias Catwoman (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot alias Penguin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) a Edward Nashton alias Riddler (Paul Dano). Keď začne byť prípad príliš osobný a zámery páchateľa jasné, Batman musí nadviazať nové kontakty, odhaliť vinníka a priniesť spravodlivosť do zneužívania moci a korupcie, ktoré už dlho sužujú Gotham City.

ENCANTO: ČAROVNÝ SVET – PREDPREMIÉRA

V sobotu, 5. a v nedeľu, 6. marca o 13.30 hod,

Encanto: Čarovný svet rozpráva o neobyčajnej rodine Madrigalovcov. Žijú ukrytí v čarovnom dome v pulzujúcom mestečku na podivuhodnom a čarovnom mieste zvanom Encanto. Čaro Encanta spôsobilo, že každé dieťa v rodine má jedinečný dar, od nadľudskej sily až po schopnosť liečiť. Obdarené je každé dieťa okrem dievčatka Mirabel. Mágia obklopujúca Encanto sa začne vytrácať a Mirabel zistí, že práve ona by mohla byť poslednou nádejou svojej výnimočnej rodiny.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: DOBRO DOŠLI – PREDPREMIÉRA

V utorok, 8. marca o 17.45 hod,

Príbeh je voľným pokračovaním úspešného filmu Šťastný nový rok. Začína sa na Silvestra, keď Marek (Ján Koleník) požiada Hanu (Táňa Pauhofová) o ruku. Jej súhlas rozpúta bláznivý kolotoč udalostí, predchádzajúci ich svadbe v nádhernom prostredí pri „československom“ mori v Chorvátsku. Trojica Haniných priateliek (Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Gabriela Marcinková) a ich rodiny opäť vnášajú do zdanlivo jednoduchej prípravy svadby dobrodružstvo, napätie, zábavu a niekedy aj drámu.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.