Vo štvrtok, 26. januára pribudnú do programu zvolenského Kina Star dve filmové novinky.

Keď je vražda umením. Práve takýto podtitul nesie najnovší americký thriller V zajatí mysle. Detektívov Jakea a Mary postaví pred neľahkú úlohu – odhaliť identitu páchateľa, ktorý po rokoch začne napodobňovať vraždy sériového vraha menom Umelec. Okrem uvádzaného thrilleru budeme môcť v premiére zhliadnuť tiež romantickú komédiu Čo s tým má láska?

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

ČO S TÝM MÁ LÁSKA?

Ako nájsť v dnešnom svete trvalú lásku? Filmárka Zoe si pri hľadaní toho pravého užila len niekoľko zlých rande a veľa komických príhod, ale žiadny princ na bielom koni sa nekonal. Jej kamarát z detstva a sused Kazim to skúša inak. Podľa vzoru svojich rodičov sa rozhodne pre dohodnuté manželstvo s krásnou a vzdelanou nevestou z Pakistanu. Zoe ho s kamerou sprevádza na jeho ceste z Londýna do Lahore, kde sa má Kazim oženiť s cudzinkou, ktorú mu vybrali jeho rodičia, a pritom začne uvažovať o tom, či by si z tohto odlišného prístupu k hľadaniu lásky nemohla vziať niečo aj pre seba…

V ZAJATÍ MYSLE

Detektívi Jake Doyle (Martin Lawrence) a Mary Kelly (Melissa Roxburgh) žiadajú o pomoc uväzneného sériového vraha menom Umelec (John Malkovich), keď začne niekto napodobňovať jeho vraždy. Zatiaľ, čo Mary hľadá stopy v Umelcovej brilantnej, no zvrátenej psychike, s detektívom Doyleom sa nechajú zlákať do diabolskej hry na mačku a myš, kde pretekajú s časom, aby zostali o krok pred Umelcom a jeho napodobiteľom.

MAGIC MIKE: POSLEDNÝ TANEC – PREDPREMIÉRA + AFTERPARTY

V stredu, 8. februára o 18.45 hod,

Magický Mike Lane (Channing Tatum) sa po dlhšej prestávke opäť dostáva na scénu, potom, čo mu nevyšiel obchod a bral malé kšefty ako barman. Mike teraz mieri do Londýna spolu s prominentnou spoločníčkou (Salma Hayek Pinault), ktorá ho zlákala ponukou, aká sa neodmieta.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.