ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 16.9.2020

Do Kina Star mieri nová komédia s Robertom De Nirom, zahrá si v nej aj Uma Thurman

Ani v polovici septembra nechýba vo zvolenskom Kine Star filmová novinka.

Už vo štvrtok, 17. septembra budete môcť zhliadnuť americkú rodinnú komédiu Ako dostať deda z domu. Pôjde v nej o neľútostnú vojnu vnuka v podaní talentovaného tínedžera Oakesa Fegleyho a jeho starého otca, ktorého stvárni populárny Robert De Niro. Do ich vojny sa pritom zapojí napríklad aj Uma Thurman, Christopher Walken či nestarnúca Jane Seymour.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a bližšie informácie o novej filmovej snímke aj v našom článku nižšie.

AKO DOSTAŤ DEDA Z DOMU

Peter toho so svojím starým otcom prežil veľa, vždy mali k sebe blízko a obaja sa pôvodne tešili, že budú bývať spolu. No trochu sa prepočítali. Dedkovi má totiž Peter prepustiť svoju izbu – svoje výsostné kráľovstvo. Staré priateľstvo je v okamihu zabudnuté a z deda sa stáva nepriateľ číslo jeden, ktorý musí za každú cenu preč z domu. Peter vyhlási vojnu bez zľutovania a nachystá na svojho dedka sériu majstrovsky naplánovaných pascí. Väčšina starých otcov by sa po toľkých kanadských žartíkoch radšej pobrala do domova dôchodcov, ale tento dedo je tvrdší, ako vyzerá. Rozhodne sa nevzdá, prijme vojnový stav ako výzvu a pustí sa do boja…

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.