Vo zvolenskom kine Star uvedú vo štvrtok, 17. februára presne štyri filmy.

Premiéru si v uvádzaný deň odkrúti aj dlhoočakávaná Evitovka V lete ti poviem, ako sa mám. Evitin nový film zobrazuje priateľstvá ľudí, ktorí sa poznajú od detstva, pričom jeho tvorcovia niektoré postavy zverili do rúk rumunských hercov. V premiére si budete môcť vychutnať aj akčno – dobrodružný film Uncharted či detektívnu drámu Smrť na Níle. Štvrtou filmovou novinkou je americká komédia Veľký červený pes Clifford.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

SMRŤ NA NÍLE

Egyptská dovolenka belgického súkromného očka Hercula Poirota na palube úchvatného riečneho parníka sa zmení na desivé pátranie po vrahovi, keď sa idylická svadobná cesta dokonalého páru tragicky skončí. Na pozadí veľkolepej púšte a majestátnych pyramíd v Gize sa odohráva príbeh neskrotnej vášne a zničujúcej žiarlivosti v skupine kozmopolitných, bezchybne oblečených cestujúcich. Vďaka zápletke s viacerými zvratmi diváci hádajú, kto je vrah, až do záverečného šokujúceho rozuzlenia.

UNCHARTED

Potomok slávneho hľadača pokladov sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečne našiel stopu k prekliatej zlatej soške zo Zlatého mesta v El Dorade. Keď sa však vydá na cestu, za chrbtom sa mu náhle objavia zákerní konkurenti.

V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM

Komédia na motívy bestselleru Evity Twardzik, V lete ti poviem, ako sa mám, mapuje životy partie štyridsiatnikov, ktorí sa kamarátia od detstva a dodnes sa stretávajú už spolu so svojimi rodinami. Po rokoch sa ale začínajú objavovať tajomstvá, ktoré ich životy navždy zmenia…

VEĽKÝ ČERVENÝ PES CLIFFORD

Keď si ho Emily zaobstarala, bol Clifford malé, roztomilé a červené šteniatko, z ktorého cez noc vyrástol obrovský pes. A keď hovoríme obrovský, myslíme tým, že na výšku meria skoro tri metre. V malom mestskom byte je taký pes veľmi nepraktický. Lenže Emily ho zbožňuje a za žiadnu cenu sa ho nevzdá. Komédia Veľký červený pes Clifford je adaptáciou rovnomennej populárnej detskej knižky Normana Birdwella.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.