Predposledný augustový týždeň je na filmové novinky skutočne bohatý.

Nepozeraj sa. Nepýtaj sa. Neklikaj. Práve takýto podtitul nesie najnovší český triler #annaismissing, ktorý je voľným filmovým pokračovaním úspešného seriálu #martyisdead. Ten má dokonca na svojom konte aj prestížnu cenu International Emmy Award 2020. Zvolenské Kino Star bude zároveň od štvrtka, 24. augusta lákať i na krimi drámu Vražedná jazda, animák Bocian Riško 2, historický film Dovbuš a rovnako tiež na horor Sledovaní.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

SLEDOVANÍ

Skupina kamarátov je pozvaná do luxusného kempu na malom ostrove, kde majú pracovať pod vedením známeho influencera. Legenda hovorí, že v jazere obklopujúcom ostrov straší starodávna čarodejnica, čo sa zdá byť pre mladých ľudí skvelou príležitosťou, ako sa presadiť na sociálnych sieťach. Hoci vierohodnosť príbehu mnohí spochybňujú, spočiatku bezstarostná dovolenka čoskoro naberie desivý spád a všetko nasvedčuje tomu, že legenda môže byť pravdivá.

VRAŽEDNÁ JAZDA

Matt Turner je americký biznismen žijúci v Berlíne, ktorému sa v priebehu jedného dňa prevráti život naruby a je donútený bojovať s časom o záchranu vlastného života aj životov členov svojej rodiny. Na ceste do školy s deťmi má telefonát, v ktorom mu tajomný hlas oznámi, že v jeho aute je bomba. Ak chce zachrániť svoju rodinu, musí konať podľa inštrukcií záhadného neznámeho a splniť niekoľko úloh za krátky čas bez toho, že by o tom komukoľvek čokoľvek povedal.

#ANNAISMISSING

Anna, influencerka známa svojím provokatívnym obsahom, sa na sieťach tajomne odmlčí. Keď pätnásťročná Nina nájde fotku polonahej Anny v mobile svojho otca, rozhodne sa ju vypátrať. Sled ďalších udalostí zmení život ako Nine tak jej rodine. Triler #annaismissing je voľným filmovým pokračovaním úspešného seriálu #martyisdead oceneného International Emmy Award 2020.

BOCIAN RIŠKO 2

Malý vrabčiak Riško stále žije so svojou rodinkou bocianov, ktorá ho vychovala. Tak ako každý rok sa chystajú prezimovať pri Veľkom jazere v severnej Afrike, a Riško sa teší, že tento rok po prvýkrát povedie celý bocianí kŕdeľ práve on. Lenže rada starších mu to nedovolí, čo odvážneho vrabčiaka nahnevá a rozhodne sa letieť na vlastnú päsť. Dostane sa do ďalekého púštneho mesta, kde stretne vrabčicu Samiu a jej kamarátov, ktorých drží v zajatí chamtivý páv Zamano. Jediný spôsob, ako ich môže zachrániť, je vyriešiť hádanku a nájsť Veľký Klenot, ktorý už Zamano a jeho služobníci veľmi dlho hľadajú.

DOVBUŠ

Karpaty – začiatok 18.storočia. Dvaja bratia, Oleksa a Ivan Dovbušovci, sa ocitnú mimo zákona a stanú sa opričníkmi. V snahe pomstiť vraždu rodičov sa z bratov stanú vzájomní nepriatelia. Jeden chce peniaze, druhý chce spravodlivosť. A tu začína legenda – legenda o karpatskom rytierovi Oleksovi Dovbušovi .O jeho sile a láske, o zrade…. O tom, ako žil a ako oklamal smrť. Legenda, ktorá inšpiruje celé generácie tých, ktorí bojujú za slobodu svojej rodnej zeme.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.