Zvolenské Kino Star bude od štvrtka, 14. decembra premietať ďalšie nové filmy.

Anna Polívková, Alexander Bárta či Evelyn. Aj ich uvidíme v očakávanej česko-slovenskej komédii Jedeme na teambuilding, pričom ústrednú postavu ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša si zahral obľúbený Jakub Prachař. Zároveň okrem tohto titulu čaká premiéru i francúzska komediálna dráma Pán Blake k vašim službám!

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

JEDEME NA TEAMBUILDING

Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie – do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu.

PÁN BLAKE K VAŠIM SLUŽBÁM!

Odkedy úspešný anglický podnikateľ Andrew Blake prišiel o milovanú manželku, nič na svete ho neteší. Aby si oživil krásne spomienky, odcestuje do Francúzska a navštívi panstvo Beauvillier, kde sa kedysi zoznámili. Keď však na panstvo dorazí, zistí, že všetko je inak! Nielenže izby pre hostí sú už roky zatvorené, ale celé sídlo je na pokraji krachu. Andrew presvedčí svojráznu kuchárku Odile, aby ho na panstve ubytovala. Ona má však podmienku: Andrew musí prijať miesto komorníka, ktorého sa majiteľka panstva madam Beauvillierová zúfalo, ale neúspešne snaží najať. O ich tajnej dohode sa však nikto nesmie dozvedieť.

Andrew ponuku naivne prijme, ale čoskoro zistí, že byť komorníkom nie je jednoduché. Napriek tomu je odhodlaný vytrvať a zahrať svoju úlohu čo najpresvedčivejšie. Zblíži sa s ostatnými obyvateľmi panstva a vďaka nim a sérii humorných situácií zabudne na svoje trápenie. Zisťuje, že hoci prišiel hľadať svoju minulosť, našiel svoju prítomnosť a už dávno sa nikde necíti tak dobre.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.