Beh, inline a cyklistika. To sú tri disciplíny, v ktorých budú o prvenstvo bojovať deti do desať rokov v rámci tretieho kola zvolenskej Detskej ligy 2019.

Záverečné tretie kolo zábavno – súťažnej Detskej ligy sa uskutoční už počas najbližšej soboty, 28. septembra. Podujatie začne dopoludnia o 9.30 hod, a to bezplatnou registráciou účastníkov v priestoroch pred poštou 7 na sídlisku Sekier, kde po registrácií každý súťažiaci obdrží svoje štartovné číslo.

Krátko po 10-tej hodine ako prvé odštartujú bežecké kategórie, nasledovať budú in line kategórie a približne o 11.15 hod, sa na štart postavia cyklisti. Vyhodnotenie všetkých kategórií prebehne okolo 12.00 hod, pričom v každej kategórii budú dekorovaní prví traja najlepší súťažiaci.

Okrem množstva zábavy a súťaží, si v dopoludňajších hodinách deti budú môcť užiť tiež aj bohatú ponuku sprievodných aktivít. Atmosféru minuloročného tretieho kola Detskej ligy si môžete pripomenúť vo fotoalbume po kliknutí na nasledujúci odkaz. Podujatie aj tento rok organizuje občianske združenie Cyklo Zvolen v spolupráci s viacerými partnermi.