Výber tých správnych dámskych topánok často súvisí s náročným rozhodovaním. Pri výbere topánok je dôležité zvoliť nielen správny model či veľkosť topánok, ale aj farbu. Mnohé ženy zväčša zvolia tradičnú obuv v neutrálnych farbách. Vedeli ste však, že trendom leta 2024 sú farebné dámske topánky? Toto sú tie najkrajšie modely, ktoré by nemali chýbať ani vo vašom topánkovníku.

Prečo by topánky v dámskych farbách nemali chýbať v topánkovníku?

Milujete minimalizmus, jednoduchosť a väčšinu vášho šatníka tvorí oblečenie v neutrálnych farbách? Práve to je dôvod, prečo by ste mali mať vo svojom topánkovníku dámske topánky v dámskych farbách. Každý jednoduchý outfit pozostávajúci zo základných kúskov totižto viete doplniť o farebné topánky. Môže ísť o ružové topánky na nízkom podpätku, žlté pohodlné tenisky, ale aj červené lodičky, ktoré viete doplniť k spoločenským šatám. Nezáleží na tom, či si vyberiete dámske topánky v pastelových farbách alebo neónových odtieňoch. Farby sú totižto základom letného šatníka.

Aké modely by nemali chýbať vo vašom šatníku?

Obuvnícky priemysel si dáva záležať, aby splnil predstavy o ideálnych topánkach všetkým zákazníčkam. Preto v ponuke nájdete modely na rôzne príležitosti. Farebné dámske topánky síce môžete nosiť celoročne, avšak jarné a letné mesiace sú na to ako stvorené. Preto by vo vašom topánkovníku nemali chýbať farebné dámske sandále, šľapky či pohodlné tenisky. Pre letné mesiace sú tiež typické espadrilky či balerínky, ktoré taktiež môžete zvoliť v letných odtieňoch. Či už zvolíte oranžové, zelené, modré alebo fialové topánky, záleží len na vašich osobných preferenciách a kúskoch, ktoré sa nachádzajú vo vašom šatníku.

Ako farebné dámske topánky kombinovať na bežný deň a špeciálne príležitosti?

Výhodou farebných dámskych topánok je ich praktickosť a univerzálnosť. Kombinovať ich totižto môžete k neutrálnym outfitom na bežný deň, ale aj špeciálne príležitosti. Či už si zvolíte ľanový outfit v béžovej farbe na bežný deň alebo čierne puzdrové šaty na špeciálnu udalosť, farebné dámske topánky sú ideálnou voľbou. Samozrejme, kombinovať môžete aj viaceré farby.

V roku 1666 vytvoril Issac Newton paletu farieb, v ktorej rozlíšil 7 hlavných farieb, a to červenú, oranžovú, žltú, zelenú, svetlomodrú, tmavomodrú (indigo) a fialovú. Tie následne rozdelil do troch hlavných kategórií, a to primárne, sekundárne a terciárne farby. Kombinovať tak môžete primárne farby (červenú, modrú, žltú). Táto kombinácia je však pre extravagantné a odvážne ženy. Vybrať si však môžete aj jednu monochromatickú farbu outfitu, ktorú doplníte o totožný odtieň topánok (napríklad bordové šaty a červené lodičky). Obľúbenou voľbou sú však kontrastné farby alebo kombinácia 3 rôznych farieb, pričom skombinujete jednu výraznú farbu a dve doplnkové. Platí tiež pravidlo, že farba topánok sa nemusí stotožňovať s farbou kabelky.

Kde nakupovať kvalitné a cenovo dostupné dámske topánky v dámskych farbách?

Bez ohľadu na to, či rady nakupujete v kamenných predajniach alebo v internetových obchodoch, práve v CCC nájdete široký sortiment dámskych topánok v dámskych farbách. Vybrať si môžete z rôznych modelov, farieb a veľkostí. Túto sezónu sú predovšetkým obľúbené pastelové ružové topánky, fialové topánky, ale aj tradičné červené topánky či výrazná obuv v žltých a zelených odtieňoch. Nakupujte farebné dámske topánky za dostupné ceny v e-shope CCC a rozžiarte svoj letný outfit.